Опис
Перфоратор Елпром ЕПЕ-1700 – це універсальний перфоратор широкого застосування. Призначений для свердління отворів у цеглі, бетоні, камені та інших твердих матеріалах. Перфоратор Елпром ЕПЕ-1700 поставляється в практичному, переносному, пластиковому кейсі з досить великим комплектом робочого оснащення. Корпус інструменту виготовлений із якісного пластику за новітніми технологіями виробництва корпусних деталей.
Основна рукоятка має прогумовану накладку для запобігання ковзного ефекту та зниження відчутності вібрацій під час роботи. Додаткова рукоятка закріплюється в різних положеннях на 360 градусів навколо осі, сприяє надійному утриманню інструмента обома руками. Шнур живлення виконаний у товстому гумовому обплетенні.
Електричний перфоратор Елпром ЕПЕ-1700 працює в трьох режимах і перемикач режимів, що знаходиться зверху на корпусі, може бути встановлений на такі положення: удар (для важких демонтажних робіт), свердління з ударом (для отворів у камені, бетоні, цегли). Також, є кнопка включення удару, яка може бути встановлена у два положення: увімкнено та вимкнено.
Плавне регулювання обертів від натискання дозволяє повністю контролювати інструмент на всіх етапах роботи. Лакове покриття обмотки електродвигуна та ефективна система охолодження продовжить термін експлуатації інструменту. Електричний перфоратор Елпром ЕПЕ-1700 має у своєму арсеналі надійний SDS-Plus патрон, що дозволяє швидко та легко змінити робоче оснащення. Завдяки відмінному балансуванню та продуманому дизайну Ви зможете комфортно працювати.
особливості:
Продуктивний електродвигун
Надійна конструкція
Ергономічний дизайн
Металевий корпус редуктора та ударного механізму
Ефективна система охолодження
Регулювання частоти обертання та ударів за хвилину клавішею електричного перемикача
Морозостійкий силіконовий мережевий кабель
Підвищений захист від пилу
Три режими роботи
Прогумована рукоятка
Характеристика перфоратора:
Напруга мережі 220В/50 Гц
Потужність 1700 Вт
Патрон SDS-Plus
Сила удару 6.3 Дж
3 режими роботи - свердління, свердління з ударом, удар
Максимальні обороти холостого ходу 800 об/хв
Максимальний діаметр свердління у бетоні 32 мм
Максимальний діаметр свердління у деревині 32 мм
Максимальний діаметр свердління сталі 13 мм
Реверс - відсутня
Розташування двигуна – вертикальне
Вага 6 кг.
Комплектація:
Перфоратор Елпром ЕПЕ - 1700 NEW
Три бури
Піка
Долото
Інструкція користувача
Пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 029 ₴








