Перфоратор безщітковий акумуляторний Titan PRH 3840B-CORE без АКБ та зарядного пристрою
8 050 ₴
7 829 ₴
- В наявності
- Код: HY_99113748
Акумуляторний перфоратор PRH3840B-CORE сумісний з усіма батареями системи TITAN CORE 21, а також за допомогою системи адаптерів можна використовувати батареї від 18 до 21 В, майже всіх виробників акумуляторного інструменту (адаптери поставляються опціонально).
Безщітковий двигун постійного струму з високим ККД забезпечує велику потужність та тривалість роботи без підзарядки акумулятора.
Перфоратор TITAN PRH3840B-CORE має 2 режими роботи: удар (ідеально підходить для бетону та цегли), свердління з ударом (підходить для важких робіт) + режим зміни кута долота.
Регульована на 360° рукоятка забезпечує комфорт, знижує стомлюваність та покращує контроль.
Універсальний патрон SDS-Max має високу утримуючу здатність та надійність з можливістю швидкої заміни оснастки.
Високоякісний ударний механізм забезпечує хорошу продуктивність та великий ресурс інструменту.
Розчеплююча муфта, що оберігає інструмент при заклиниванні бура.
Функція контролю швидкості забезпечує постійну швидкість обертання незалежно від умов навантаження.
Якщо інструмент обертається із заданим прискоренням під час роботи, двигун зупиняється примусово, щоб зменшити навантаження на зап'ястя.
Характеристика:
Тип двигуна - безщітковий
Напруга акумулятора 42 В (2 х 21 В)
Число оборотів холостого ходу 250-600 об/хв.
Частота ударів 1300 - 3600 уд/хв.
3 режими - удар, свердління з ударом + режим зміни кута долота
Максимальна сила удару 11.6 Дж
Тип патрона SDS-МАХ
Діаметр свердління у бетоні 40 мм.
Діаметр свердління сталі 13 мм.
Діаметр свердління у дереві 50 мм.
LED підсвічування - є
Вага без АКБ 6,5 кг.
Комплектація:
перфоратор безщітковий акумуляторний Titan PRH 3840B-CORE
без акумулятора та зарядного пристрою
набір аксесуарів
інструкція з експлуатації
упаковка пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Титан |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 600 об/хв |
| Напруга акумулятору | 42 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-max |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 50 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 7 829 ₴









