Перфоратор акумуляторний RYOBI RSDS18X-0 (без АКБ та зарядного пристрою)
Перфоратор Ryobi ONE+ RSDS18X-0 SDS-plus 5133004620 ідеальний для свердління отворів у камені чи бетоні.
Керований стежить електронікою безщітковий двигун сприяє більшій ефективності та тривалості роботи.
SDS+ патрон для швидкої та простої заміни приладдя.
4 режими розширюють сфери застосування (свердління, свердління з ударом, довбання, передустановка долота).
Режим довбання для легких робіт, таких як демонтаж плитки.
Пневматичний ударний механізм забезпечує енергію удару 2.5 Дж і дозволяє ефективно свердлити тверді будівельні матеріали, такі як бетон.
Світлодіодне підсвічування робочої області.
особливості:
Потужніше та довше
Перфоратор відноситься до лінійки ONE + HP. Безщітковий двигун зі зниженою втратою потужності на тертя забезпечує продуктивність на 20% вище, ніж у аналогів. Мікропроцесор постійно контролює роботу двигуна – це збільшує час роботи одному заряді на 40 – 58%.
Оптимальні розміри
Невеликі габарити 190×85×320 мм та вага 2,5 кг полегшують процес експлуатації
Різні завдання
3 режими роботи дозволяють здійснювати довбання, звичайне та ударне свердління
Важлива особливість
Інтелектуальний акумулятор підлаштовується під завдання, щоб оптимально витрачати заряд
Відмінний огляд
Завдяки підсвічуванню робочу зону чітко видно навіть за недостатнього освітлення
Характеристика:
Тип двигуна - безщітковий
Напруга акумулятора 18 В
Тип акумулятора - Li-Ion
Частота обертання шпинделя 0-1400 об/хв.
Частота ударів 0-5000 уд/хв.
Тип хвостовика sds-plus
Кількість режимів – 3
Max діаметр свердління (метал) – 13 мм.
Max діаметр свердління (дерево) – 30 мм.
Max діаметр свердління бурою (цегла) - 26 мм.
Сила удару 2.5 Дж
Наявність реверсу – є
Регулювання частоти обертання – є
Габарити без упаковки 190х85х320 мм.
Продуктивність з акумулятором 1.5А*ч - 50 отворів у бетоні розміром 6х40 мм
Продуктивність з акумулятором 2.0А*ч - 66 отворів у бетоні розміром 6х40 мм
Продуктивність з акумулятором 2.5А*ч - 82 отворів у бетоні розміром 6х40 мм
Продуктивність з акумулятором 4.0А*ч - 132 отворів у бетоні розміром 6х40 мм
Продуктивність з акумулятором 5.0А*ч - 164 отворів у бетоні розміром 6х40 мм
Комплектація:
перфоратор акумуляторний RYOBI RSDS18X-0
без АКБ та зарядного пристрою
інструкція
упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 11 606 ₴











