Фарбувальний апарат безповітряного розпилення Dino-Power X81L тиском 210 Бар
113 920 ₴
108 029 ₴
- В наявності
- Код: HY_090114200
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Фарбувальний апарат безповітряного розпилення Dino-Power X81L тиском 210 Бар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dino Power Airless |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 56 |
| Висота | 950 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 4500 Вт |
| Стан | Нове |
| Ширина | 690 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108 029 ₴











