Перфоратор Арсенал П-2100 Е (з регулюванням, віброзахист)
Опис
Електричний перфоратор ARSENAL П-2100Е призначений для свердління отворів у різних матеріалах (дерево, бетон, цегла тощо) в режимах свердління та свердління з ударом, а також для роботи з долотом в режимі (удар).
Електронне регулювання частоти обертання та удару забезпечує підстроювання режиму роботи виробу під різні матеріали та операції. Пневматичний ударний механізм, що має велику силу удару і генерує потужність удару незалежно від зусилля натиску.
Запобіжна муфта перериває передачу моменту, що крутить, у разі заклинювання бура або свердла.
Три режими роботи: свердління з ударом, удар та свердління. Система антивібрацій ефективно оберігає оператора від шкідливого впливу під час роботи інструментом. Металевий корпус ударного механізму. Система гасіння вібрації забезпечить комфортну роботу перфоратором
Особливості перфоратора Арсенал П-2100Е:
Електропневматичний ударний механізм
Корпус редуктора магнієвого сплаву
Антивібраційна система (АВС)
Індикатор підключення до мережі
Автоблокування зносу щіток
Електронне регулювання частоти обертання
Електронне регулювання кількості ударів
Характеристика перфоратора:
Потужність 2100 Вт
Число оборотів холостого ходу 0-850 об/хв.
Система кріплення інструменту SDS+
Частота ударів, трохи більше 0-4000 уд/мин.
Енергія удару 5 Дж
Діапазон діаметрів хвостовика інструменту затискного патрона 1.5-13 мм.
Найбільший діаметр буріння/свердління:
- у бетоні 32 мм.
- у сталі 13 мм.
- у деревині 40 мм.
Режим роботи тривалий
Тип електродвигуна однофазний, колекторний
Клас безпеки II
Напруга живлення 220 В
Частота струму 50 Гц
Комплектність:
Перфоратор П-2100 Е
Паспорт 1 шт.
Рукоятка збоку 1 шт.
Обмежувач глибини свердління 1 шт.
Набір зубил та бурів 1 шт.
Валіза транспортувальна 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Арсенал |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 292 ₴









