Опис
Гармата теплова керамічна 2000 Вт Grunhelm РТС-2000R являє собою субкомпактний тепловий вентилятор, призначений для побутового та напівпрофесійного використання.
Корпус приладу та інші конструкційні частини виготовлені зі сталі та покриті порошковою емаллю, що надійно захищає метал від впливу корозії та виконує електроізоляційні функції.
Застосування керамічних нагрівальних елементів дозволяє отримати необхідний рівень нагрівання поверхонь або приміщення за менших енерговитрат.
Переваги:
економічність
компактність
варіативність режимів роботи
зручність транспортування та використання
Характеристика теплової гармати:
Потужність 2000 Вт
Площа обігріву в приміщенні до 25 м²
Керамічний тен, захищений решітками
Три режими роботи
1 режим – 25 Вт – режим вентиляції
2 режим – 1000 Вт – нагрівання на 50 % потужності
3 режим – 2000 Вт – нагрівання на 100 % потужності
Регулювання потужності - ступінчасте 1/2 кВт
Потік повітряний 218 м3/ч
Напруга живлення 220 В
Частота струму 50 Гц
Функції - термостат, вентиляція без обігріву
Комплектність:
Теплова гармата PTC-2000R
Паспорт 1 шт.
Упаковка картонна 1 шт.
Вага 2,1 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 481 ₴






