Рубанок IE-5708M призначений для стругання пиломатеріалів із деревини різних порід.
Конструкція рубанка забезпечує: стругання плоскої поверхні, можливість плавного регулювання глибини стругання з фіксацією в заданому положенні, вибірку чверті (фальця) глибиною до 17 мм, стругання матеріалів під кутом 0 ° ... 45 ° до опорної поверхні із застосуванням завзятої лінійки, зняття фасок за допомогою паза у передній опорі, викид стружки у двох протилежних напрямках.
Можливість безпечного «паркування» рубанка дозволяє виконати багато робіт ефективніше і з більшою зручністю.
Функція плавного пуску дозволяє запускати рубанок, не навантажуючи ремінь.
Характеристика рубанка:
Тип двигуна – щітковий
Потужність 2250 Вт
Напруга мережі живлення 220-230 В
Частота струму 50 Гц
Число оборотів холостого ходу 15000 об/хв.
Ширина стругання - 155 мм.
Глибина стругання за один прохід 0-3.5 мм.
Глибина вибірки чверті (фальця) 0-17 мм.
Регулювання глибини стругання - так
Кількість ножів на рубанці - 2
Регулювання оборотів – ні
Підтримка постійних оборотів під навантаженням – ні
Можливість стаціонарного кріплення - так
Вибірка чверті - так
Наявність плавного пуску - так
Довжина кабелю 2,5 метра
Комплектація:
Рубанок Rebir IE-5708 М 1шт.
Паспорт 1шт.
Упор фальцевий 1шт.
Лінійка напрямна 1шт.
Мішок для збору стружки 1шт.
Щітки 1 пара
Упаковка 1шт.
Вага 7,2 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rebir |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 7.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2250 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 12 669 ₴







