DWT KGS16 - 255 служить для виконання відрізних робіт, виконує функції торцювання заготовок з деревини, і є варіантом циркулярної пили для побутового застосування. Щоб гарантувати безпеку та зручності при виконанні робіт, інструмент оснащений зручною рукояткою з м'якими накладками та спеціальним кожухом, що захищає від можливого контакту з поверхнею робочого диска.
Пила торцювальна DWT KGS16 - 255 зібрана на міцній та стійкій основі, використовується функціональна опорна пилка, з пристроями для точного різання. Щоб гарантувати виконання розпилу у зручному положенні, інструмент використовує додаткову поворотну рукоятку. Виконання робіт однією рукою може досягатися за рахунок спеціальної конструкції вимикача, доступна функція фіксації вимикача у включеному стані, таким чином, інструмент може застосовуватися протягом тривалого часу.
особливості:
фіксатор шпинделя
регулювання кута нахилу пильного диска
регулювання кута повороту пильного диска
струбцина
подовжувальні скоби
положення для транспортування
захист від випадкового пуску
система видалення пилу
поворотний стіл
маятниковий захисний кожух
пилу збірний мішок
Характеристика:
Тип двигуна – щітковий
Номінальна потужність 1600 Вт
Напруга мережі 230 В/частота 50 Гц
Число оборотів холостого ходу 4800 об/хв.
Сила струму при напрузі 230 В 7А
Довжина пильного диска 250/255 мм.
Посадковий Ø диска 30 мм.
Макс. товщина пиляльного диска 3 мм.
Макс. глибина різання при 0 ° / 90 ° - 70 / 150 мм.
Макс. глибина різання при 45 ° / 90 ° - 70 / 110 мм.
Макс. глибина різання при 0 ° / 45 ° - 40 / 150 мм.
Макс. глибина різання при 45 ° / 45 ° - 40 / 110 мм.
Розмір робочого столу – діаметр 460 мм.
Довжина кабелю 2 метри
Рівень шуму 99 дБ
Розміри 51×44×41 см.
Вага 11 кг.
Комплектація:
торцювальна пилка DWT KGS16-255
пиляльний диск
ключі
пилозбірний мішок
Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
- Ціна: 8 960 ₴






