Опис
Простий, але розумний Garmin Foretrex 401 представляє собою компактний і простий GPS-навігатор, який носиться на руці як годинник. Це пристрій ідеально підходить для видів діяльності, де обидві руки повинні бути вільні (туристи, лижники, військові і т. д.) Garmin Foretrex 401 включає в себе високочутливий GPS-приймач, міцний водонепроникний корпус (IPX7), USB інтерфейс, електронний компас і барометричний альтиметр.
Повторіть Ваш шлях
Де б Ви не подорожували, з портативним навігатором Garmin Foretrex 401 Ви можете не турбуватися про пошук дороги додому. Навігатор Foretrex записує Ваш шлях і відображає його на екрані у вигляді лінії. Коли Ви захочете повернутися, просто увімкніть функцію TracBack®, і прилад покаже Вам дорогу до початкової точки. Ви можете зберігати в пам'яті пристрою розташування у вигляді шляхових точок (до 500), щоб знайти зворотну дорогу, коли настане час повернутися до намету або автомобілю. Завдяки електронним компасом і барометричному альтиметру Ви зможете стежити за азимутом і висотою. В якості джерела живлення використовуються батарейки ААА, забезпечують до 17 годин роботи.
Зберігання даних
За допомогою GPS-навігатора Garmin Foretrex 401 Ви можете об'єднати кілька шляхових точок в маршрут і зберегти ці дані в пам'яті. Крім того, пристрій містить додаткову інформацію, яка може бути корисна під час навігації: шляховий комп'ютер, час сходу/заходу сонця, календар полювання/рибалки. Для отримання додаткової інформації Ви можете підключати Foretrex 401 до бездротових спортивним датчиків (датчика частоти пульсу, датчика частоти обертання педалей), а також встановлювати прилад на велосипеді з допомогою спеціального додаткового держателя. Ви можете підключити Foretrex до комп'ютера (PC або Mac через USB інтерфейс для запису шляхових точок, маршрутів і треків в комп'ютер. Також Ви можете передавати шляхові точки, маршрути і треки в інший прилад Foretrex 401 по бездротовому каналу зв'язку.
Підключайтеся
При простому підключенні до комп'ютера з доступом в Інтернет, ви можете зберігати і робити детальний аналіз своїх поїздок і тренувань за допомогою сервісу Garmin Connect™. Цей сайт відображає ваші активності у вигляді таблиці з можливістю перегляду на карті Google Планета. Дослідіть інші маршрути, завантажені понад 12 мільйонами користувачів та діліться своїм досвідом допомогою Twitter®, Facebook®.
Повторіть Ваш шлях
Де б Ви не подорожували, з портативним навігатором Garmin Foretrex 401 Ви можете не турбуватися про пошук дороги додому. Навігатор Foretrex записує Ваш шлях і відображає його на екрані у вигляді лінії. Коли Ви захочете повернутися, просто увімкніть функцію TracBack®, і прилад покаже Вам дорогу до початкової точки. Ви можете зберігати в пам'яті пристрою розташування у вигляді шляхових точок (до 500), щоб знайти зворотну дорогу, коли настане час повернутися до намету або автомобілю. Завдяки електронним компасом і барометричному альтиметру Ви зможете стежити за азимутом і висотою. В якості джерела живлення використовуються батарейки ААА, забезпечують до 17 годин роботи.
Зберігання даних
За допомогою GPS-навігатора Garmin Foretrex 401 Ви можете об'єднати кілька шляхових точок в маршрут і зберегти ці дані в пам'яті. Крім того, пристрій містить додаткову інформацію, яка може бути корисна під час навігації: шляховий комп'ютер, час сходу/заходу сонця, календар полювання/рибалки. Для отримання додаткової інформації Ви можете підключати Foretrex 401 до бездротових спортивним датчиків (датчика частоти пульсу, датчика частоти обертання педалей), а також встановлювати прилад на велосипеді з допомогою спеціального додаткового держателя. Ви можете підключити Foretrex до комп'ютера (PC або Mac через USB інтерфейс для запису шляхових точок, маршрутів і треків в комп'ютер. Також Ви можете передавати шляхові точки, маршрути і треки в інший прилад Foretrex 401 по бездротовому каналу зв'язку.
Підключайтеся
При простому підключенні до комп'ютера з доступом в Інтернет, ви можете зберігати і робити детальний аналіз своїх поїздок і тренувань за допомогою сервісу Garmin Connect™. Цей сайт відображає ваші активності у вигляді таблиці з можливістю перегляду на карті Google Планета. Дослідіть інші маршрути, завантажені понад 12 мільйонами користувачів та діліться своїм досвідом допомогою Twitter®, Facebook®.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garmin |
| Країна виробник | Тайвань |
| Завантаження карт | Ні |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Інтерфейси | mini USB |
| Призначення | Туристичний |
| Наявність Bluetooth | Ні |
| Комплектація | |
| SD-карта | Ні |
| Автомобільний адаптер | Ні |
| Тримач | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Харчування | |
| Час автономної роботи | 17 годин |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | ААА |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | Чорно-білий |
| Відтворення кольорів РК дисплею | Монохромна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 87.3 |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IPX7 |
| Операційна система | Garmin OS |
| Роздільна здатність екрану | 100х64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 480 ₴





