LED лампа Sho-Me F3 H4 6500K 20W (SM F3 H4)
1 520 ₴/комплект
1 319 ₴/комплект
- В наявності
- Код: MA_SM F3 H4
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Модельний ряд світлодіодів торгової марки Sho-Me поповнився новинкою Sho-Me F3 Н4
LED лампи мають систему пасивного охолодження LED діодів CSP.
Мають убудований драйвер, що працює в діапазоні напруги 11-30 V.
Потужність LED лампи Sho-Me F3 Н4 20W.
Колірна температура даних LED ламп - 6500 К.
Переваги LED Sho-Me F3:
- компактні
- зручні при встановленні
- за своїми габаритами трохи перевищують штатні галогенні лампи
Світлодіодна LED лампа Sho-Me F3 H4:
- максимальна потужність - 20W
- Тип діодів - CSP
- Кількість діодів – 12
- Діапазон робочої напруги – 11-30В
- Світловіддача - 4000 lm
- Колірна температура - 6500K
- пасивне охолодження (без вентилятора)
- У комплекті - 2 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Колір світіння | Блакитний |
| Колірна температура | 6500K |
| Цоколь | H4 |
| Виробник | Sho-Me |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон робочої напруги | 11-30 В |
| Кількість диодів | 12 |
| Пасивне охолодження: | (без вентилятора) |
| Тип діодів | CSP |
| Колір світіння лампи | Блакитний |
| Колірна температура, до | 6500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 319 ₴/комплект










