Приєднуйся до нас. Знаходьте більше риби!
Картплоттер із сенсорним екраном 7”, що забезпечує відмінну читаність навіть при сонячному світлі, включає швидкознімну монтажну скобу та трансд'юсер, який дозволяє додати функції скануючого сонара з ультрависокою роздільною здатністю та традиційного сонара CHIRP.
Ключові можливості Echomap UHD 72cv:
Підніміть рибалку на новий рівень

Додатковий комплект трансд'юсера

Виберіть комплект трансд'юсера для додавання датчика GT24, який дозволить використовувати функції скануючого сонара з ультрависокою роздільною здатністю ClearVü і насолоджуватися кришталево чітким зображенням підводної області під вашим судном. Крім того, ви отримуєте традиційний сонар Garmin CHIRP з високочастотним широкосмуговим сигналом, що забезпечує відмінний поділ цілей.
Додаткова морська картографія

Завантаживши додаткові карти BlueChart® g3 Vision прибережних районів з контентом Garmin та Navionics®, ви зможете насолодитися неперевершеним рівнем деталізації та широкою зоною покриття.
Програмне забезпечення Quickdraw Contours

Створюйте персоналізовані рибальські карти з 1-футовими контурами безпосередньо під час плавання. Ви можете зберегти ці дані для власного використання або поділитися з іншими користувачами спільноти Quickdraw Community через Garmin Connect™.
МОЖЛИВОСТІ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Мережі NMEA 2000® та NMEA 0183

Перебуваючи на одному екрані, можна підключатися до різного обладнання: автопілотів, цифрових перемикачів, метеорологічним приймачам, аудіосистемам FUSION-LinkTM, медіа-системам, УКХ-радіостанціям, системам AIS тощо.
Додаток ActiveCaptain®

Завдяки вбудованому Wi-Fi® можна встановлювати пару з безкоштовним універсальним мобільним додатком для отримання доступу до функції OneChart™, оповіщення від смартфона1, оновлення програмного забезпечення, даних спільноти Garmin Quickdraw™ та інше.

- За допомогою додаткового трансд'юсера переглядайте підводну область під судном із високим рівнем деталізації.
- Плавайте у будь-яких морях та океанах, завантаживши додаткові карти.
- Керуйте морськими системами практично з будь-якої точки.
- Створюйте власні карти під час плавання та редагуйте їх відповідно до своїх вимог.
- При поєднанні з сумісним смартфоном
- Відповідно до стандарту ISO 13342
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garmin |
| Країна виробник | Тайвань |
| GPS-модуль | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас вологозахисту | IPX7 |
| Кількість променів | 8 |
| Максимальна глибина | 690 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Ехолот |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Тип екрану | Кольоровий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 173 мм |
| Товщина | 44 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Потужність | |
| Максимальна потужність | 4000 Вт |
| Потужність RMS | 500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 770 |
| Роздільна здатність екрану | 480*800 |
- Ціна: 38 000 ₴







