- Міцний і водонепроникний дизайн з кнопковим управлінням і кольоровим дисплеєм 2.6 ", який відмінно читається на сонці.
- Високочутливий приймач, оснащений антеною quad helix з підтримкою супутникових систем GPS, ГЛОНАСС і Galileo забезпечує точне визначення місця розташування.
- Модель GPSMAP 64sx оснащена 3-осьовим компасом з барометричним альтиметром.
- GPSMAP 64sx підтримує бездротове підключення за допомогою технологій Bluetooth® та ANT + ®.
- Батарея: до 16 годин в режимі GPS.
Вирушаючи в таку пригоду, довірте навігацію портативний навігатор GPSMAP 64sx. Неважливо, яке у вас хобі: походи, велоспорт, геокешинг або альпінізм. Ви вільні досліджувати світ так, як побажаєте, з кращим у своєму класі туристичним навігатором Garmin, який легко поміщається на долоні. Навігатори GPSMAP 64x і GPSMAP 64sx підтримують супутникові системи GPS, ГЛОНАСС і Galileo.
точне місце розташування
Завдяки інноваційній антени quad helix, Високочутливий приймач і підтримки глобальних навігаційних систем GPS, ГЛОНАСС і Galileo, портативний навігатор GPSMAP 64sx визначає ваше місце розташування швидко і точно, в тому числі в складних місцях, де один тільки GPS не впорається.
В навігатор GPSMAP 64sx попередньо завантажені топографічні карти TopoActive з маршрутизацією вулиць і Трейл, щоб ви могли подорожувати у віддалені місця. Тепер ви завжди будете знати, що вас оточує - акваторії, фізико-географічні елементи, будівлі, міжнародні кордони тощо. Ви також зможете знайти тисячі точок інтересу, включаючи магазини, ресторани, університети, парки і житлові приміщення.
Вбудована пам'ять об'ємом 8 Гб і слот для карт пам'яті microSD TM дозволяє завантажувати стільки карт, скільки потрібно.
Супутникові знімки
Навігатор GPSMAP 64sx також підтримує супутникові знімки BirdsEye Satellite Imagery (необхідна реєстрація). Сервіс дозволяє завантажувати супутникові знімки і інтегрувати їх у свої карти.
Модель GPSMAP 64sx дозволяє обмінюватися точками, треками, маршрутами і тайниками геокешинге з іншими сумісними пристроями. Близькі та друзі зможуть переглядати ваш туристичний маршрут, не чекаючи, поки ви під'єднайте пристрій до ПК для перегляду. Вам потрібно тільки натиснути кнопку «відправити», щоб передати інформацію на інший пристрій Garmin.
Залишайтеся на зв'язку
Завдяки смарт повідомлення можна отримувати електронні листи, текстові повідомлення і нагадування з сумісного смартфона на екран навігатора GPSMAP 64sx по бездротовому каналу зв'язку. Залишайтеся в курсі всіх подій без необхідності діставати з рюкзака смартфон.
Навігатори GPSMAP 64x і GPSMAP 64sx включають функцію геокешинге в електронному форматі. Завантажуйте файли GPX прямо на пристрій і переглядайте ключову інформацію про схованок, наприклад, їх місце розташування, особливості місцевості і підказки з сайту Geocaching.com.
- Туристичний навігатор GPSMAP 64sx
- Кабель зарядки / передачі
- інструкція
Технічні характеристики GPSMAP 64sx
- Розміри, ДхВхШ (див.): 6.1 x 16.0 x 3.6 см
- Розмір екрана, ДхВ (див.):3.6 x 5.5 см; діагональ 2.6 "(6.6 см)
- Дозвіл: 160 x 240 пікселів
- Тип дисплея: кольоровий, трансфлективний MIP
- Вага (р.): 230 г з батареями
- водонепроникність: так (IPX7)
- батарея:2 батарейки АА (не входять в комплект) рекомендуються NiMH або літієві
- Час роботи батареї: 16 годин
- Зв'язок з комп'ютером: mini USB
- Базова карта: так
- Попередньо завантажені карти: TopoActive з маршрутизацією
- Можливість додавання нових карт: так
- Вбудована пам'ять: 8 Гб
- Тип карти пам'яті: microSD 32 Гб макс
- Маршрути:200; 250 точок на маршруті; 50 точок auto routing
- Точки / Вибране / Місця: 5000
- Запис треків:10000 точок; 200 треків
- датчики:
- Електронний компас: так (з компенсацією нахилу, 3-х осьовий)
- Барометричний висотомір (альтиметр): Так
- Щоденні «розумні» функції:
- зв'язок: BLUETOOTH®, ANT + ®
- Функція "Розумні повідомлення: так
- Підрахунок площі: так
- Календар Мисливця / Рибалки: так
- Режим Геокешинг: так
- Інформація про схід і захід сонця і фази місяця: так
- Можливість перегляду зображень так
- фотокамера: Немає
- Garmin Connect сумісність: так
- колір: Чорний / Сірий / Бежевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garmin |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішня пам'ять | 8 GB |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження карт | Так |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Інтерфейси | mini USB |
| Призначення | Туристичний |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Харчування | |
| Час автономної роботи | 16 годин |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | АА |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 61 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 2.6 дюйм |
| Тип екрану | TFT |
| Відтворення кольорів РК дисплею | Кольорова |
| Додаткові характеристики | |
| Тип компаса | Електронний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 260.1 |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IPX7 |
| Операційна система | Garmin OS |
| Роздільна здатність екрану | 160х240 |
- Ціна: 17 680 ₴








