LED лампи Sho-Me F1 H1 6000K 26W (SM F1 H1)



2 110 ₴/комплект
1 159 ₴/комплект
- В наявності
- Код: MA_SM F1 H1
Sho-Me F1 H1 - це лэд лампа, яка з однаковим успіхом може бути встановлена у фари головного світла та протитуманки. Дане джерело освітлення здатне забезпечити відмінну видимість на дорозі незалежно від часу доби та погодних умов, у яких ви пересуваєтеся.
Це джерело світла з пасивною системою охолодження, представленої стрічковими елементами (без вентилятора), не перегрівається навіть під час тривалого використання. LED лампа укомплектована зовнішнім драйвером. Завдяки широкому діапазону напруги (від 11 до 30 Вольт) монтаж світлодіода можливий як у легкові авто, так і вантажний транспорт.
Світлодіодна LED лампа Sho-Me F1 H1:
Максимальна потужність – 26W.
Тип діодів – Philips Lumileds Z ES.
Кількість діодів – 6.
Діапазон робочої напруги – 11-30В.
Світловіддача – 6000 lm.
Колірна температура - 6000К.
Пасивне охолодження: стрічкові елементи, що охолоджують (без кулера).
Зовнішній драйвер.
У комплекті – 2 шт.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 26 Вт |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Колір світіння | Блакитний |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | H1 |
| Виробник | Sho-Me |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон робочої напруги | 11-30 В |
| Кількість диодів | 6 |
| Пасивне охолодження: | стрічкові охолоджувальні елементи (без кулера). |
| Тип діодів | Philips Lumileds Z ES. |
| Колір світіння лампи | Блакитний |
| Колірна температура, до | 6000K |
- Ціна: 1 159 ₴/комплект


