LED лампи Sho-Me F1 H4 6000K 30W ближній та 30W далекий. (SM F1 H4)




2 690 ₴/комплект
1 459 ₴/комплект
- В наявності
- Код: MA_SM F1 H4
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Світлодіодна лампа Sho-Me F1 H4 (ближ.-дальн.).
Максимальна потужність - 30W ближній та 30W далекий.
Тип діодів – Philips Lumileds Z ES.
Кількість діодів – 12.
Діапазон робочої напруги – 11-30В.
Світловіддача - 6000 lm ближній та 6000 lm далекий.
Колірна температура - 6000К.
Пасивне охолодження: стрічкові елементи, що охолоджують (без кулера).
Зовнішній драйвер.
У комплекті – 2 шт.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Колір світіння | Блакитний |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | H4 |
| Виробник | Sho-Me |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон робочої напруги | 11-30 В |
| Кількість диодів | 12 |
| Пасивне охолодження: | стрічкові охолоджувальні елементи (без кулера). |
| Тип діодів | Philips Lumileds Z ES. |
| Колір світіння лампи | Блакитний |
| Колірна температура, до | 6000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 459 ₴/комплект


