Автомагнітола Abyss Audio (SE-2000) – це, мабуть, оптимальний вибір для Universal Універсальний;. Головний пристрій побудовано на якісних компонентах відомих світових брендів, 4–х ядерної архітектурі, з використанням операційної системи Android 9 Pie і володіє достатньою потужністю.
7 ПРИЧИН КУПИТИ МАГНІТОЛУ ABYSS AUDIO SE-2000: UNIVERSAL УНІВЕРСАЛЬНИЙ

СТАБІЛЬНА, ПОТУЖНА СИСТЕМА
Штатний головний пристрій для Універсальний оснащений потужним 4-х ядерним процесором і оперативною пам'яттю – 2 ГБ DDR3 від південнокорейської компанії Samsung, і 32 Гб вбудованої пам'яті. Таке поєднання "заліза" забезпечує стабільність роботи, і мультизадачність.
ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА ANDROID 9 PIEАвтомагнітола Abyss Audio SE-2000 працює під управлінням Android 9, який став ще більш швидким, безпечним і стабільним.
Можливості Google Play: Завантажуйте в магнітолу будь мільйонів додатків з PlayMarket: офлайн карти європи, графічні оболонки, онлайн музика і ТБ, і багато іншого.

IPS ЕКРАН НОВОГО ПОКОЛІННЯ
Яскраві і насичені кольори на 10" і дюймовому екрані android–магнітоли роздільною здатністю 1280x720 відображають якісну картинку. Картинка залишається чіткою під кутом аж до 178°, у тому числі під прямими сонячними променями.
ВІДТВОРЕННЯ HD ВІДЕО
Вашим пасажирам не буде нудно в дорозі, адже ви можете запустити потокове відео на YouTube або, наприклад, пізнавальні передачі на Discovery або National Geographic. Ви можете завантажити різний контент на внутрішню пам'ять, і включати відео, мультфільми, або збережені аудіозаписи, крім того можливе підключення зовнішнього HDD до 2 Тб.

СИНХРОНІЗАЦІЯ ЗІ СМАРТФОНОМ
Можливості синхронізації зі смартфоном досить широкі. Ви можете передати екран свого телефону на екран магнітоли через Mirror Link / AirPlay, або підключитися по Apple CarPlay і Android Auto *(через спеціальний адаптер) для повноцінної синхронізації (Apple Music, голосовий асистент Siri і багато іншого).
ГУЧНИЙ ЗВ'ЯЗОК BLUETOOTHКласика бездротового з'єднання – телефонні розмови по гучномовному зв'язку і передача музики через Bluetooth. Беріть і робіть дзвінки не відволікаючись від дороги.
ПІДТРИМКА 4G МОДЕМІВ / WI-FIПідключити пристрій до мережі інтернет можна за допомогою спеціальних модемів*, або включивши роздачу HotSpot на своєму смартфоні. Так само можна підключити телефон в якості Bluetooth модему.

НАВІГАЦІЯ В ОБХІД ПРОБОК
Штатна магнітола комплектується ліцензійною картою Navitel Україна, яка завжди доступна в офлайн режимі. Навітел, так само як і інші навігаційні додатки (Google Map, Waze, iGo) у режимі онлайн будуть будувати маршрут в об'їзд пробок, ремонтів доріг і перекриттів, тим самим заощаджуючи для вас дорогоцінний час і паливо.
Додатково можуть бути встановлені карти будь-якої країни / регіону. *
ГОЛОСОВЕ УПРАВЛІННЯC функцією розпізнавання голосу Ви можете задавати адресу в навігаторі, запускати програми, здійснювати дзвінки, додавати події до календаря, не відволікаючись від дороги.

ПІДТРИМКА ШТАТНИХ ФУНКЦІЙ **:
КНОПКИ КЕРМА
Abyss Audio (SE-2000) підтримує оригінальні кнопки керма Universal Універсальний, так само можливе програмування резистивних кнопок (до 3–х функцій на одну кнопку).
ВІДОБРАЖЕННЯ КЛІМАТУПоверх всіх вікон буде виводитися інформація про налаштування клімат–контролю.
БОРТОВИЙ КОМП'ЮТЕРВідображення технічних даних по протоколу OBD, і настроювання опцій авто за CAN шині прямо з екрану магнітоли.
ПРОСТА І ЗРУЧНА ПАРКОВКА
Парковка з камерами заднього / переднього виду проста і інтуїтивно зрозуміла. При підключенні передньої камери, вона автоматично активується після вимкнення задній.
Штатна магнітола для Universal Універсальний може відображати прямі паркувальні лінії або траєкторію руху автомобіля в залежності від кута повороту керма **, в значній мірі полегшує маневрування заднім ходом.
Так само, є підключення камери переднього і бічного виду або системи кругового огляду 360° *
Характеристики:
| Технічні параметри | |
|---|---|
| Процесор: | 4-х ядерний 1.6 GHz Allwinner T3 |
| серія | SE |
| Синхронізація з телефоном | Mirror Link / Carplay (опція) |
| Операційна система: | Android 9 Pie |
| Оперативна пам'ять: | 2 Gb |
| Постійна пам'ять: | 32 Gb |
| Інтернет: | Wi-Fi |
| Екран | |
| Діагональ: | 10 " |
| Дозвіл: | 1280x720 |
| Тип матриці: | IPS |
| Звук | |
| радіо чіп | Philips NXP6686 |
| Вбудований підсилювач: | TDA 7851 |
| гарантія | |
| гарантія: | 12 місяців |
| Повернення політика-обміну | Протягом 14 днів |
| підходить для | |
| бренд авто | Універсальний |
| Модель авто | Універсальний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Abyss |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Робочі діапазони частот | AM, FM |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 10 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія Android | Android 9 Pie |
| Внутрішня пам'ять | 32 ГБ |
| Вихід в інтернет через мобільні мережі: | Wi-Fi |
| Марка | Універсальна |
| Наявність Android Auto: | Немає |
| Наявність Apple CarPlay: | Опція |
| Наявність DSP процесора: | Немає |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ DDR3 |
| Процесор | 4-ядерний 1.6 GHz Allwinner T3 |
| Роздільна здатність екрану | 1280x720 |
| Тип матриці екрана: | IPS |
- Ціна: 7 140 ₴



