Штатна автомагнітола Abyss Audio QS-0175 для Nissan QASHQAI 2012-2016
Мультимедійна магнітола Abyss Audio (QS-0175) – це, мабуть, кращий вибір для Nissan QASHQAI 2012-2016. Головний пристрій побудовано на високоякісних компонентах відомих світових брендів, 8–і ядерної архітектурі (12 нм тех. процес), з сучасною операційною системою Android 10 Q і володіє видатною потужністю. В автомагнітолі використовується радиочип Philips, великий обсяг швидкої пам'яті від Samsung, доступний Bluetooth модуль Parrot *. Синхронізація зі смартфоном через вбудований модуль Apple Car Play / Android Auto.
9 ПРИЧИН КУПИТИ МАГНІТОЛУ ABYSS AUDIO QS-0175: NISSAN QASHQAI 2012-2016

ВИСОКА ПОТУЖНІСТЬ
Штатний головний пристрій Nissan оснащений потужним 8-ядерним процесором UNISOC 7862 на 1.88 Ггц, великим об'ємом оперативної пам'яті, 6 Гб LPDDR4 від південнокорейської компанії Samsung, і 128 Гб вбудованої пам'яті. Таке поєднання "заліза" забезпечує Фантастичну швидкість роботи і мультизадачність. При одночасному запуску навігатора в режимі "картинка в картинці", Ютубу, та запис з відеореєстратора буде задіяно не більше 20% обчислювальної потужності пристрою.
СУЧАСНА ОС ANDROID Q 10Автомагнітола Abyss Audio QS-0175 працює під управлінням нового Android Q, який став ще більш швидким і оптимізованим. Завантажуйте в магнітолу будь мільйонів додатків з PlayMarket: офлайн карти європи, графічні оболонки, онлайн музика і ТБ, і багато іншого.

ГЛИБОКИЙ І НАСИЧЕНИЙ ЗВУК
Штатна магнітола для Nissan QASHQAI від Abyss Audio оснащена підсилювачем звуку TDA7851 від швейцарської компанії STMicroelectronics, і має безліч налаштувань еквалайзера, за рахунок чого, Ви будете насолоджуватися якісним звуком, слухаючи улюблені треки. А радіоприймач PHILIPS NXP 6686 RDS відрізняється впевненим прийманням сигналів FM/AM радіостанцій, навіть далеко від міста.
ЦИФРОВИЙ СИГНАЛЬНИЙ ПРОЦЕСОР (DSP) І РАДІО (DAB+) *
В оновленій лінійці автомагнітол QS серії став доступний DSP, який дозволяє задавати просунуті налаштування звуку (затримки, зрізи частот, тощо). Справжня знахідка для справжніх аудіофілов! Також, можлива установка цифрового радіо приймача (DAB+ radio). Слухайте улюблені радіостанції в цифровій якості.

СИНХРОНІЗАЦІЯ ЗІ СМАРТФОНОМ
Можливості синхронізації зі смартфоном досить широкі. Від повтору екрану телефону на магнітолі до повноцінного Apple CarPlay і Android Auto для повноцінної синхронізації (телефонна книга Apple Music, голосовий асистент Siri і багато іншого).
ГУЧНИЙ ЗВ'ЯЗОК BLUETOOTHКласика бездротового з'єднання – телефонні розмови по гучномовному зв'язку і передача музики через Bluetooth. Опціонально доступний модуль Parrot * забезпечує ідеальну якість передачі голосу, і голосове керування контактами.

ШВИДКІСНИЙ ІНТЕРНЕТ 4G LTE / 5GHZ WI-FI
Автомагнітола для Nissan від Abyss Audio має на борту вбудований модем 4g / LTE. Досить встановити сім-карту в лоток, і Ви отримаєте швидке і стабільне Інтернет-з'єднання, яке дозволить використовувати всі можливості свого пристрою на повну: потокова музика, і відео, інтернет-радіо, спеціальні подкасти, аудіокниги, онлайн уроки іноземної мови, й інші блага, які доступні нам у мережі.
Так само доступно підключення по Wi-Fi. Головний пристрій може як приймати інтернет по бездротовому каналу, так і роздавати його, як Hot-Spot.

QLED ЕКРАН НОВОГО ПОКОЛІННЯ
Яскраві і насичені кольори на 10" і дюймовому екрані android–магнітоли роздільною здатністю 1280*720 відображають якісну картинку. Картинка залишається чіткою під кутом аж до 178°, у тому числі під прямими сонячними променями. За рахунок використання матриці QLED нового типу, зображення виглядає ще більш яскраво, і передає всю глибину кольору.
ВІДТВОРЕННЯ ВІДЕО 4KВашим пасажирам не буде нудно в дорозі, адже ви можете запустити потокове відео на YouTube або, наприклад, пізнавальні передачі на Discovery або National Geographic. Причому, Ви можете транслювати відео на екрани другої зони, наприклад, в підголівниках, одночасно із запущеною навігацією на дисплеї магнітоли.

НАВІГАЦІЯ В ОБХІД ПРОБОК
Штатна магнітола комплектується ліцензійною картою Navitel Україна, яка завжди доступна в офлайн режимі. Навітел, так само як і інші навігаційні додатки (Google Map, Waze, iGo) у режимі онлайн будуть будувати маршрут в об'їзд пробок, ремонтів доріг і перекриттів, тим самим заощаджуючи для вас дорогоцінний час і паливо.
Додатково можуть бути встановлені карти будь-якої країни / регіону. *
ГОЛОСОВЕ УПРАВЛІННЯC функцією розпізнавання голосу Ви можете задавати адресу в навігаторі, запускати програми, здійснювати дзвінки, додавати події до календаря, не відволікаючись від дороги.

ПІДТРИМКА ШТАТНИХ ФУНКЦІЙ **:
КНОПКИ КЕРМА
Abyss Audio (QS-0175) підтримує оригінальні кнопки керма Nissan QASHQAI 2012-2016, так само можливе програмування резистивних кнопок (до 3–х функцій на одну кнопку).
ВІДОБРАЖЕННЯ КЛІМАТУПоверх всіх вікон буде виводитися інформація про налаштування клімат–контролю.
БОРТОВИЙ КОМП'ЮТЕРВідображення технічних даних по протоколу OBD, і настроювання опцій авто за CAN шині прямо з екрану магнітоли.
ПРОСТА І ЗРУЧНА ПАРКОВКА
Парковка з камерами заднього / переднього виду проста і інтуїтивно зрозуміла. При підключенні передньої камери, вона автоматично активується після вимкнення задній. Підтримуються AHD камери високого дозволу.
Штатна магнітола для Nissan QASHQAI 2012-2016 може відображати прямі паркувальні лінії або траєкторію руху автомобіля в залежності від кута повороту керма **, в значній мірі полегшує маневрування заднім ходом.
Так само, є підключення камери переднього і бічного виду або системи кругового огляду 360° *
Характеристики:
| Процесор: | 8 ядер 1.88 GHz UNISOC 7862 |
| серія | QS |
| Синхронізація з телефоном | Бездротовий Apple CarPlay / Auto Android |
| Операційна система: | Android Q 10 |
| Оперативна пам'ять: | 6 Gb LPDDR4 |
| Постійна пам'ять: | 128 Gb |
| Інтернет: | 4G / LTE / 5 ГГц Wi-Fi |
| Екран | |
|---|---|
| Діагональ: | 10 " |
| Дозвіл: | 1280x720 |
| Тип матриці: | QLED |
| Звук | |
| радіо чіп | Philips NXP6686 RDS |
| Вбудований підсилювач: | TDA 7851 / DSP |
| гарантія | |
| гарантія: | 12 місяців |
| Повернення політика-обміну | Протягом 14 днів |
| підходить для | |
| бренд авто | Nissan |
| Модель авто | QASHQAI |
| рік випуску | 2012-2016 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Abyss |
| Країна виробник | Китай |
| USB-інтерфейс | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Підтримувані формати | MPEG4, MP3 |
| Порт для SD-карти | Так |
| Робочі діапазони частот | AM, FM |
| Стан | Новий |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 10 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія Android | Android 10 |
| Внутрішня пам'ять | 128 ГБ |
| Вихід в інтернет через мобільні мережі: | 4G / LTE / 5 ГГц Wi-Fi |
| Наявність Android Auto: | Так |
| Наявність Apple CarPlay: | Так |
| Наявність DSP процесора: | Так |
| Оперативна пам'ять | 6 Gb LPDDR4 |
| Процесор | 8 ядер 1.88 GHz UNISOC 7862 |
| Розширення екрану | 1280*720 |
| Серія | 2012-2016 |
| Тип матриці екрана: | QLED |
- Ціна: 18 649 ₴











