Екшн камера Aspiring Repeat 3 Ultra HD 4K
Екшн-камери стали частиною вашої життя? Тільки визначається з першою моделлю? Ви не чули про екшн-камери? Як би там не було, вам безперечно варто подивитись на екшн-камеру Aspiring Repeat 3!
Repeat 3 — це яскравий представник екшн-камер для яскравих, активних людей, що люблять сучасні технології та високу якість запису за досить компромісною ціною. А що треба ще? Repeat 3 — це саме та камера, яка підійде практично для будь-якого вашого пригоди!
Екшн-камера Aspiring Repeat 3 — новий ковток, переосмислення у світі екшн-камер. Починаючи від якості користування, зовнішнього вигляду та набору функціоналу, закінчуючи начинкою з чіпсетом Allwinner V316 та Sony-матрицею IMX386 – все в Repeat 3 було піддано випробуванню на міцність у сучасному мінливому світі. Особливо пластиковий корпус із захищеним боксом в комплекті (IP68), що дозволяє вести зйомку на глибині до 30 метрів під водою і тримати вашого окатого супутника в ще більшій безпеці від падіння і пилу! Камера також оснащена основним дво-дюймовим та фронтальним напівторадюймовим LCD-дисплеями та підтримує картки пам'яті (MicroSD) до 128 ГБ. Фронтальний дисплей, таке ноу-хау на ринку України, дозволяє вам стежити з обох сторін камери за подіями в об'єктиві і, наприклад, робити гарні селфи! Дурніть, адже будь-яка пригода цього однозначно варта! Цифрова стабілізація (EIS) і WDR дозволятимуть виглядати більш плавно і збалансовано, а кут огляду 170° охопить всю захопливість і красу вашого пригоди! Крім кріплень, ви виявите і пульт дистанційного керування.
Роз'єми камери дозволять поєднувати екшн-камеру з іншими пристроями через HDMI та Micro-USB-кабелю. У корпусі присутній також різьбовий роз'єм під штатив. Камера оснащена Wi-Fi зі своїм додатком DVKING 4K, безкоштовно доступним як на ОС Anroid, так і на iOS.
4К (3840×2160) / 30 fps
2.7 До (2704*1524) / 30 fps1 fps
Full HD (1920*1080) / 60 fps
Full HD (1920*1080) / 30 fps
HD (1280*720) / 240 fps
HD (1280*720) / 120 f2<8 fps
- підтримка бездротових стандартів безпеки
- від
- вбудоване шумозаглушення високої якості
- фронтальний LCD-дисплей 1.4"
- Aspiring Repeat 3
- інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aspiring |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Особливості | Wi-Fi |
| Підтримка Full HD | Так |
| Стан | Новий |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Формати запису | SD, 4K UHD, Full HD, HD |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діагональ LCD-екрану | 1.4 " |
| Фоторежим | Так |
- Ціна: 4 200 ₴










