Світлодіодна Bi-Led лінза К-кт CYCLONE LED MF-02
Компактна LED лінза з активним охолодженням і 2-мя режимами роботи (білий або жовте світло). Лінза має чітку світло-тіньову кордон, що дозволяє використовувати в якості додаткового головного світла, при цьому Ви не будете засліплювати зустрічний транспорт.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Діаметр - 1 (25мм);
Колірна температура: 5500K / 3000К;
Два режиму роботи-ближнє світло / протитуманні фари;
Наявність горизонтальної світлотіньової межі в обох режимах роботи;
Тип світлодіодного елемента - CSP 3570;
Потужність - 15W;
Система охолодження: алюмінієвий радіатор + вентилятор;
Зовнішній драйвер;
Напруга живлення - 12В;
Підключення 3-х дротове;
Стандарт захисту - IP68;
Розміри = 35х57 мм;
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА КОМПЛЕКТ
Підключення лінзи:
Ближнє світло (білий) // Червоний дріт +12
Чорний провід - 12В
Для перемикання на жовте світло, необхідно підключити жовтий провід до +12
Гарантія 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лінзи | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність лінзи: | 15 Вт |
| Напруга харчування лінзи: | 12В |
| Напруга живлення | Дванадцять |
| Система охолодження | алюмінієвий радіатор + вентилятор |
| Тип лінзи: | Bi LED лінза |
| Тип світлодіодного елемента: | CSP 3570 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Колірна температура лінзи: | 5500К |
- Ціна: 1 481 ₴/комплект





