Опис
біксенонові лінза Cyclone BF-3.0 H11
Бі-ксенонова противотуманная лінза;
Діаметр - 3,0 (76мм);
Використовується з лампами Н11 35W;
Призначена для установки в штатні протитуманні місця;
Живлення 12V;
Гарантія 12 місяців.
Ціна за штуку !!!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лінзи | 2.5 мм |
| Потужність | 35 Вт |
| Цоколь | H11 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга харчування лінзи: | 12В |
| Напруга живлення | Дванадцять |
| Система охолодження | - |
| Тип лінзи: | Протитуманна |
| Тип світлодіодного елемента: | - |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Колірна температура лінзи: | 5500К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴




