біксенонові лінза Cyclone BL-3.0 D2 HELLA ULTRA
Біксенононовая лінза з поліпшеною прозорістю скла, завдяки чому, підвищена яскравість світлового потоку
біксенонові лінз; діаметр - 3,0 (76мм);
Використовується з лампами D2S 35W;
Живлення 12V
ОСОБЛИВОСТІ CYCLON BL-3.0 D2 HELLA ULTRA
Покращена прозорість скла,
В даних біксенонових лінзах використовуються ксенонові лампи D2S.
Світло-тіньова кордон має форму сходинки
Ці лінзи дають дуже широкий і яскравий ближнє світло за рахунок дзеркального відбивача, повністю прозорою лінзи і спеціально розробленої оптичної системи.
ВАЖЛИВО!
Щоб продовжити термін експлуатації біксенонових лінзових модулів:
- уникайте запотівання фар (волога згубна для модулів)
- використовуйте тільки 35W ксенон (галоген і більш потужний ксенон - виключені!)
Ігнорування цих правил призводить до значного скорочення терміну служби!
Ціна за штуку !!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лінзи | 3 мм |
| Потужність | 35 Вт |
| Цоколь | D2S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга харчування лінзи: | 12В |
| Напруга живлення | Дванадцять |
| Система охолодження | - |
| Тип лінзи: | Биксеноновая |
| Тип світлодіодного елемента: | - |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Колірна температура лінзи: | 5500К |
- Ціна: 1 522 ₴




