Класичне рибальське крісло зі столиком Ranger FC-95200S
Дуже зручна модель для відпочинку на лоні природи, з вудкою біля води, так і на дачі. Рибалки високо оцінили це крісло, оскільки на лівому підлокітнику розташувалося безліч кишеньок для коробочки зі снастями, екстракторів, годівниць та інших рибальських дрібниць.
На столику під правою рукою можна розкласти наживку, насадки, а собі воду, телефон. Виглядає стілець менше, ніж є насправді. Конструкція ніжок зроблена так, що вони не занурюються в ґрунт.
Проста та зручна конструкція складаного крісла витримує досить великі навантаження, оскільки каркас виготовлений із алюмінієвих труб. До речі, ця модель завжди зберігатиме свій колишній вигляд – вона не іржавіє, на відміну від аналогів, виконаних зі сталі.
Зручність сидіння в даному кріслі можете відчути на собі придбавши цю модель складного крісла.
Тканинні підлокітники та кишені можна зняти – вони на липучках. На пікніку чи дачі крісло зі столиком стане просто знахідкою.
Особливості:
-
тканина крісла : поліестер 600D
-
колір : тканина - зелений, каркас - сірий, стільниця - сірий
-
рама : алюмінієва труба Ø 22 мм
-
стільниця : алюміній
-
розмір у розкладеному вигляді : 87 × 49 × 81 см (В × Г × Ш)
-
розмір у складеному вигляді : 86,5 × 50 × 15 см (В × Г × Ш)
-
розмір сидіння : 34,5 × 47 см (Г × Ш)
-
висота сидіння від підлоги : 46 см
-
висота спинки від сидіння : 41 см
-
розмір відкидного столика : 36 × 25,5 см (Г × Ш)
-
вага : 3,5 кг
-
навантаження : 160 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 870 мм |
| Глибина стільця | 490 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Зелений |
| Ширина стільця | 810 мм |
- Ціна: 2 499 ₴









