Комплект меблів складаний Ranger TA 21407+FS21124 (Арт. RA 1102)
Складний пікніковий стіл із чотирма табуретками
На відпочинку на природі завжди хочеться комфорту.
Складний стіл з чотирма табуретками — ідеальне рішення для сім’ї чи невеликої компанії.
Переваги:
-
Стіл і табуретки швидко складаються і розкладаються
-
Ніжки не провалюються в ґрунт, навіть під навантаженням
-
Спеціальна форма дуг не дає опорі просідати
-
У комплекті — чохол для транспортування
-
Стільниця з ребрами жорсткості для витривалості
-
Під стільницею — зручна сітчаста поличка
-
Збоку — кишені для посуду, їжі, дрібниць
-
Табуретки ховаються всередину столу, фіксуються ременем
-
Стіл складається в невеликий чемоданчик, поміщається в багажник
Характеристики табурета:
-
Каркас: алюмінієва труба Ø 22 мм
-
Матеріал: поліестер 600D
-
Колір: тканина — зелений, каркас — сірий
-
Розмір у розкладеному вигляді: 34,5 × 29,5 × 41,5 см
-
Розмір у складеному вигляді: 46 × 3 × 41,5 см
-
Розмір сидіння: 29,5 × 29 см
-
Висота сидіння: 34,5 см
-
Вага: 0,5 кг
-
Максимальне навантаження: 130 кг
Характеристики столу:
-
Каркас: алюміній Ø 22 / Ø 25 мм
-
Колір: сірий
-
Розмір стільниці в розкладеному вигляді: 4 × 60 × 120 см
-
Висота: 2 положення – 53 см / 69 см
-
Розмір у складеному вигляді: 8 × 60 × 60 см
-
Максимальне навантаження: 40 кг
-
Вага столу: 5,5 кг
-
Загальна вага комплекту: 7,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Допустиме навантаження на стіл | 40 кг |
| Допустиме навантаження на стілець | 130 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Склад комплекту | Стіл + стільці без спинки |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри стільця | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота сидіння стільця | 295 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 345 мм |
| Глибина стільця | 415 мм |
| Ширина стільця | 295 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага столу | 5.5 кг |
| Висота столу | 690 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
- Ціна: 3 499 ₴










