Опис
Розкладний стілець Ranger Snov розроблявся з думками про рибалок. Ніжки стільця не грузнуть у грунті. Має безліч переваг – простота, легкість, зручність конструкції. Спинка дозволяє зручно розташуватися на стільці, що робить відпочинок більш комфортним. Взяти з собою стілець Snov на рибалку не складає ніяких труднощів – він дуже просто і компактно складається. Темно-зелений колір тканини дуже люблять наші рибалки. Міцна тканина стільця прослужить довго, каркас виготовлений із стальної труби, гарантує міцність конструкції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,4 кг |
| Навантаження | 110 кг |
| Колір каркасу | зелений |
| висота сидіння від підлоги: | 35,5 см |
| висота спинки від сидіння: | 32 см |
| размер сиденья: | 34,5х30,5 см (Дхш) |
| розмір стільця в розкладеному вигляді: | 66х34,5х42 см (ВхГхШ) |
| розмір стільця в складеному вигляді: | 53,5х8х42 см (ВхГхШ) |
| рама стільця: | сталева труба діаметр 20 мм |
| тканина стільця: | поліестер 600D |
| колір стільця: | темно-зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴









