Опис
Зручне для всіх видів відпочинку на свіжому повітрі крісло Ranger Білий Амур, просторе і комфортно, легко розкладається і збирається. Крісло має велике і зручне сидіння. Комплектується підлокітниками з м'якими вставками, легко підніматися під час покльовки. Конструкція виконана таким чином, щоб не провалюватися в грунт. Знизу сидіння додатково посилено тканиною, при необхідності можна посилити натяг і захистити від провисання. І на рибалку, і на пікніку Ви оціните цю просту і продуману модель. Полімерне покриття продовжить термін служби сталевих трубок каркаса. На пікніку або на дачі цей складаний стілець просто незамінний. Компактно складений стілець не займає багато місця при транспортуванні, а на природі виглядає дуже органічно зі всієї вашої туристичної амуніцією. Темно зеленого кольору – дуже популярний у наших покупців, завжди буде гармонійно виглядати на природі. Характеристики: — тканина крісла: подвійна тканина Оксфорд 600D з м'яким наповнювачем; — колір: зелений; — рама: сталева труба Ø20мм, з полімерним покриттям; — розмір в розкладеному вигляді: 92,5х67х57 см (ВхГхШ); — розмір в складеному вигляді: 82х10х60 см (ВхГхШ); — розмір сидіння: 50х52,5 см (Дхш); — висота сидіння: від підлоги 38 см; — висота спинки: від сидіння 62 см; — вага: 5,5 кг; — навантаження: 120 кг; – комплектується чохлом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Навантаження | 120 кг |
| Рама | сталева труба діам. 25 мм |
| Тканина | Оксфорд 600D |
| Характеристики | стілець |
| розмір в розкладеному вигляді: | 92.5х67х57 см (ВхГхШ) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴









