Опис
Крісло Ranger Giant зручне для відпочинку на свіжому повітрі, підійде для риболовлі або виїзду на пікнік, Ви обов'язково оціните цю просту і продуману модель. М'який ущільнювач у сидінні дозволить розслабитися в затишному кріслі. Надійна конструкція ніжок стійка та практична. Полімерне покриття продовжить термін служби сталевих трубок каркасу. Спинка цілісна з сидінням, що захищає від вітру. Можете бути спокійні, що Вас не продує. Збоку є кишені для зберігання. На задній частині спинки додаткова кишенька під мобільний телефон. На пікніку або на дачі цей складний стілець просто незамінний. Компактно складений стілець не займає багато місця при транспортуванні, а на природі виглядає дуже органічно з усією туристичною амуніцією. Зелений колір - дуже популярний у наших покупців, не маркий і дуже вписується в довкілля. Ніжки сконструйовані так, що не просідають у ґрунт. Підлокітники закриваються тканиною з наповнювачем, чим забезпечує приємний відпочинок у кріслі, оскільки руки не торкаються металу. Характеристики: - Тканина крісла: подвійний Оксфорд 600D; - Колір: тканина - зелений, каркас - зелений; - Рама: сталева труба Ø20 мм, з полімерним покриттям; - Розмір у розкладеному вигляді: 82х44х48, 5 см (ВхГхШ); - Розмір у складеному вигляді: 82х12х44 см (ВхГхШ); - Розмір сидіння: 38х41 (ГхШ); - Висота сидіння: від підлоги 44 см; - Висота спинки: від сидіння 40 см; - Вага: 3,9 кг; - Навантаження: 110 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Навантаження | 110 кг |
| Рама | сталева труба діам. 20 мм |
| Тканина | Оксфорд 600D |
| Характеристики | стілець |
| розмір в розкладеному вигляді: | 82х44х48,5 см (ВхГхШ) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴







