Опис
Складаний стілець для рибака Ranger Green Fish — дуже потужний, міцний стілець, хороший тим, що практично не займає місце, але при цьому всьому витримає людини будь-якої комплекції. Його зручно переносити з собою з місця на місце. Тканина стільця подвійна, міцна з м'яким ущільнювачем, завдяки чому не продувається вітром. Найпростіший спосіб складання стільчика, компактні габарити роблять його зручним у походах на природу, в гори за грибами. Характеристики: — рама стільця: сталева труба Ø 25 мм, товщина стінок 1 мм, полімерне покриття; — тканина стільця: Оксфорд 600D; — колір стільця: тканина — темно-зелений, каркас — зелений; — розмір стільця в розкладеному вигляді: 39х33,5х42 см (ВхГхШ); — розмір стільця в складеному вигляді: 49х6х42 см (ВхГхШ); — розмір сидіння: 33,5х29,5 см (Дхш); — висота сидіння: від підлоги 39 см; — вага: 1,6 кг; — навантаження: 140 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Навантаження | 140 кг |
| Рама | сталева труба діам. 25 мм |
| Тканина | Оксфорд 600D |
| Характеристики | стілець |
| розмір в розкладеному вигляді: | 39х33,5х42 см (ВхГхШ) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴






