Опис Дрель ударна Worcraft WID-1300
Особливості:
-
Потужний двигун 1270 Вт разом з патроном 13 мм ідеальні параметри для виконання свердльних робіт у різних матеріалах
-
Діаметри свердлення - 2-25 мм у дереві, 2-13 мм у сталі, 2-16 мм бетон.
-
Невелика вага 2 кілограми дозволить вам довго працювати, не втомлюючись.
-
Інструмент чудово збалансований, зручно і впевнено лежить в руці.
-
Ергономічна рукоятка легко встановлюється і закріплюється в будь - якому місці для зручності роботи з будь - якими площинами та матеріалами.
-
Низький рівень вібрації.
-
Прост у конструкції і використанні.
-
Обмежувач глибини допомагає контролювати потрібний рівень виверження.
-
Прості корпуси з якісного ABS пластику запобігають пошкодженням внутрішніх елементів при ударі.
-
Надійний ударний механізм.
-
Модернизована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, щоб запобігти перегрівам і тривалому терміну роботи.
-
Підшипники з легальної сталі.
-
Покращена термостійка змазка.
-
Електронний регулятор призначено для плавної зміни обертів і потужності (збудованої в пускову клавішу).
-
Ця функція полегшує виштовхування інструмента з обробленого матеріалу, знижуючи ризик пошкодження.
-
Швидкість обертання 0 - 3000 об/мін.
Комплектація
-
дрель ударна WID-1300;
-
передня рукоятка;
-
Обмежувач глибини.
-
ключ до патрона;
-
комплект щеток електропостачальника;
-
инструкция;
-
Гарантійний талон.
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Великобританія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Реверс | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1270 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ручний |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Вдарна дроль; - передня рукоятка; - обмежувач глибини; - ключ до патрона; - набір щіток електричного двигуна; - картонна коробка; - інструкція по експлуатації; - гарантійний талон |
| Максимальний діаметр згортання в бетоні | 16 мм |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Тип узгодження | з ударом |
| Коригування перевертів | Да |
- Ціна: 999 999 ₴







