Опис Локзик Worcraft CJS-S20Li
-
Співвідношення потужного двигуна з регульованим числом ходів штока 0 - 2500 хід/мін ідеально підходить для виконання продольних і поперечних розил, вирізів у дереві, полімерних матеріалах, керамічних плитах, металі, а також для інших видів ремонтних і столярних робіт.
-
Максимальна глибина пропила в дереві 80 мм, а в металі 6 мм.
-
Незалежність від розетки під час роботи усуває проблеми з організацією робочого місця і підвищує безпеку оператора від ураження електричним струмом.
-
Інструмент чудово збалансований, зручно і впевнено лежить в руці.
-
Протинена рукоятками для зручності роботи і запобігання зміщення в руці, допоможе зробити ваші розпилення більш точними.
-
Ця функція сприяє чистоті на робочому місці, а також сприяє зменшенню часу на прибирання, а це збільшує продуктивність праці.
-
LED-підсвітка покращує видимість лінії розпила при роботі в погано освітлених місцях.
-
Система швидкого заміни полотен дозволяє виштовхнути зношене полотно одним натиском.
-
Низький рівень вібрації.
-
Прості корпуси з якісного ABS пластику запобігають пошкодженням внутрішніх елементів при ударі.
-
Удосконалені деталі пристрою зменшують шум і вібрацію під час робіт.
-
Модернизована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, щоб запобігти перегрівам і тривалому терміну роботи.
-
Покращена термостійка змазка.
-
3-х сходинна система регулювання маятникового ходу призначена для різання пластмаси і металу/ для робіт з твердими деревними породами/ для різьблення м'якої деревини та пластику.
-
Регулювання частоти ходів за рахунок сили натискання на клавішу увімкнення.
-
За рахунок виходу штока 20 мм, піильне полотно довше прослужить.
-
Резка під кутом праворуч і вліво під 45 градусів.
Комплектація
-
Фізик акумуляторного CJS-S20Li;
-
Пиральне полотно 1 шт;
-
паралельна напрямна 1 шт;
-
Шестерогранний ключ 1 шт;
-
инструкция;
-
Гарантійний талон.
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимкнення підошви | Да |
| Вага | 1.7 кг |
| Перегляд інструмента | лобзики |
| Можливість з' єднання пилососом | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Захисний екран | Ні. |
| Клас | побутовий |
| Кількість АКБ у комплекті | немає у комплекті |
| Кількість ступнів маятника | 3 |
| Комплектація | - Локзик;- цифрове полотно;- паралельна напрямна;- шестигранний ключ;- картонна коробка;- інструкція щодо експлуатації;- гарантійний талон;*аккумулятор і зарядний пристрій не входять до набору поставки |
| Сприйнятливий матеріал | по дереву по пластику |
| Особливості | Маятниковий хід пилососа зробив під кутом |
| Живлення | акумулятор |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип підошви | штампована |
| Тип пристрою | лобзики |
| Товщина пропила (невпинно) | 80 мм |
| Товщина пропила (метал) | 6 мм |
| Вісь пропила | 45° |
| Упаковка | Картопляна коробка |
| Форма рукояті | скотоподібна |
| Частота хода | 0-2500 хід/мін |
- Ціна: 1 840 ₴








