Опис Лобзик електричний Worcraft JS08-100A
-
Співвідношення потужного двигуна 810 Вт з регульованим числом ходів штока 0 - 3000 хід/мін ідеально підходить для виконання продольних і поперечних розил, вирізів у дереві, полімерних матеріалах, керамічній плитці, металі, а також для інших видів ремонтних і столярних робіт.
-
Речова здатність у дереві 100 мм, а в металі 10 мм.
-
Алюмінієва лита платформа, висилена сталевою пластиною, гарантує стійкість лобзика під час роботи, забезпечує Вашу безпеку і поліпшує точність роботи.
-
Інструмент чудово збалансований, зручно і впевнено лежить в руці.
-
Протинена рукоятками для зручності роботи і запобігання зміщення в руці, допоможе зробити ваші розпилення більш точними.
-
Ця функція сприяє чистоті на робочому місці, збільшує продуктивність і безпеку під час роботи, а також зменшує час на прибирання.
-
Лазерний вказівник лінії розпила служить для більш точного прямолінійного розпила.
-
LED підсвічування робочої зони призначено для освітлення місця різанини для покращення видимості ліній розмітки і контролю напряму пилювання.
-
Для зберігання двох пільних полотен (до 85 мм завдовжки).
-
Низький рівень вібрації.
-
Прості корпуси з якісного ABS пластику запобігають пошкодженням внутрішніх елементів при ударі.
-
Багатошарова затока обмоток якоря і статора термостійким лаком захищає двигун від передчасного зносу і міжвиткового замикання.
-
Покращені шестерні зменшують шум і вібрацію під час роботи.
-
Модернизована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегрівам і тривалим термінам роботи.
-
Покращена термостійка змазка.
-
4-х сходинчаста система регулювання маятникового ходу призначена:
- Для різки пластики і металу.
- для робіт з твердими деревними породами.
- Для розилки пиломатеріалів середньої твердості.
- Для різьби м'якої деревини і пластику.
-
Зміна частоти ходів штока виконується регулятором, який розміщений на верхній частині рукоятки.
-
Можливість блокування клавіші увімкнення для режиму тривалої роботи.
-
Резка під кутом праворуч і ліворуч до 45 градусів.
Комплектація
-
лобзик електричний JS09-100A;
-
Пиральне полотно 2 шт;
-
паралельна напрямна 1 шт;
-
Шестерогранний ключ 2 шт;
-
инструкция;
-
Гарантійний талон.
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Великобританія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
| Перегляд інструмента | лобзики |
| Можливість з' єднання пилососом | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Захисний екран | Да |
| Клас | побутовий |
| Кількість ступнів маятника | 4 |
| Комплектація | - Лобзик;- пивне полотно, 2 шт.;- паралельна напрямна;- шестигранний ключ, 2 шт.;- картонна коробка;- інструкція з експлуатації;- гарантійний талон |
| Потужність, Вт | 810 Вт |
| Сприйнятливий матеріал | по дереву металупо пластику |
| Особливості | регулювання обертового пускмаятника ходлазерний вказівник лінії пропілапідключення пилосососапропив під кутом |
| Живлення | от сети |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип підошви | літургія |
| Товщина пропила (невпинно) | 100 мм |
| Товщина пропила (метал) | 10 мм |
| Вісь пропила | 45° |
| Упаковка | Картопляна коробка |
| Форма рукояті | скотоподібна |
| Частота хода | 0-3 000 хід/мін |
- Ціна: 1 880 ₴










