Опис Мінімійка Worcraft HC16-90
Мойка високого тиску WORCRAFT HC16-90 - оптимальне співвідношення продуктивності, ергономічність і функціональності.
Чудово підходить для миття автомобілів, мотоциклів, фасадів будинків, тротуарних доріжок, чистки килимів, садових меблів, інших забруднених поверхонь з металу, дерева, пластику чи каменю.
ОСНОВНІ ПАРАМРИ АППАРАТА
-
Максимальна потужність: 1600 Вт
-
Максимальний тиск: 135 бар
-
Максимальна продуктивність: 408 л/год
-
Довжина шланга високого тиску: 6 м
-
Функціональність самовансування з глибини до 2 метрів
-
Алюмінієва помпа
ЗАВДАННЯ В КОМПЛЕКТІ
-
Універсальна насадка дає змогу отримувати різні види струменя води від струменя до віяльної за допомогою обертання наконечника за годинниковою або проти годинникової стрілки.
-
Отруйний турбо-фрезус використовується для того, щоб витримати і серйозні багатошарові забруднення.
-
Удосконалена насадка “Пеногенератор ” — це інструмент регулювання форми струму — допомагає розпилювати стру разом з миючим засобом, утворюючи густу піну. Моча рідина заливається безпосередньо в ємкість насадки.
-
Надійний 6-метровий армований шланг високого тиску робить апарат більш мобільним і зручним в експлуатації.
-
Водяний фільтр тонкої очищення води захищає насос від потрапляння піску, бруду та інших дрібних абразивних частинок, і таким чином значно збільшує термін його експлуатації.
-
Швидкий з’єднаний з’їздник для шланга в комплекті дозволяє використовувати мийку відразу після покупки.
ЗАВДАННЯ І КОМФОРТ РОБОТИ
-
Ця функція дозволяє використовувати апарат, який не має централізованого водопостачання. Для джерела води може бути будь - яка ємкість або водойма, розташована нижче рівня самої мийки (до двох метрів).
-
Система фіксації насадок до пістолета Quick Connect (поворотна муфта) прискорює роботу і підвищує зручність експлуатації. Завдяки металевим зв’язкам можна мати тривалу і безперебійну роботу.
-
Міцні колеса та еластична рукоятка роблять доставку мийки легкою і комфортною.
-
Сильний шнур завдовжки 5 метрів дозволяє встановлювати мінімийку на безпечній відстані від розетки, а також збільшує робочий простір.
-
Завдяки кронштейнам для миття кабеля і спеціальному держаку для пістолета, які розміщені на корпусі, мийку зручно зберігати навіть у обмеженому просторі.
НАДІЯ І ДОВГОВЕШНІСТЬ
-
Функція « Autostopscript » автоматично вимикає електропостачальник під час відпускання пістолета, збільшуючи ресурс безвідповідної роботи інструмент і заощаджуючи електроенергію.
-
Багаторівневий захист від перегріву електропостачальника запобігає його роботі в умовах підвищеного температури.
-
Трипоршневий плутжений насос з алюмінієвого сплаву захищений від утворення коррозії.
-
Алюмінієва помпа служить в 2-3 рази довше пластикових аналогів.
-
Шланг високого тиску стійкий до механічних ефектів.
-
Алюмінієвий вихідний штуцер насоса стійкий до деформації.
-
Просте корпус з якісного ABS пластику запобігає пошкодження внутрішніх елементів миття при ударі.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
-
мойка високого тиску WORCRAFT HC16-90;
-
рукоятка;
-
шланг високого тиску 6 м;
-
пістолет;
-
Струйна насадка;
-
Дрібна трубка пістолета;
-
насадка « брудна турбо-фра»;
-
насадка "Пеногенератор";
-
вхідний фільтр тонкої очищення;
-
швидкоз’єднаний з’ єднувач;
-
голка для чистки форсунок;
-
набір твердих елементів;
-
Інструкція користувача
-
гарантійний талон;
-
Пакувальна коробка.
* Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв’язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Великобританія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Класифікація | Побутової |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Помпи | алюміній |
| Сила, л.с. | 2.17 л.с. |
| Особливості | автоматичне вимкнення Насос |
| Охолодження | Охолодження повітря |
| Живлення | от сети (220 В) |
| Самостійний паркан води | Да |
- Ціна: 5 290 ₴



