Опис Рубанок електричний Worcraft EP03-82
-
Мотор потужністю 900 Вт дозволяє виробляти строгість і вирівнювання пиломатеріалів з деревини різних порід при виконанні столярних та ремонтних робіт шляхом знімання верхнього шару. Підійдуть для створення меблів, підвіконників, розмовок.
-
Швидкість обертання 16 000 об/мін дозволить впоратися з більшістю завдань.
-
Обмежувач глибини строгості - регулювання глибини строгості до трьох мм.
-
Максимальна ширина твердості в один прохід 82 мм.
-
Мішок для пилу використовують для швидкого видалення стружки з робочої зони.
-
Невелика вага сприяє тривалій праці без втоми.
-
Тип оболонки мережевого шнура PVC є стійким до високих температур. Він довговічний, хімічний і вогнетривкий.
-
Лінійка впорядкування надає змогу встановлювати ширину суворості і використовувати її для вибору прізвиська (четверті).
-
Багатошарова затока обмоток якоря і статора термостійким лаком захищає двигун від міжвиткового замикання та будівельного пилу.
-
Прості корпуси з якісного ABS пластику зі спеціальним складом.
-
Покращені шестерні знешкоджують шум та вібрацію під час роботи.
-
Термостійка мастила збільшить термін служби інструмента.
-
Модернизована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, щоб запобігти перегрівам і тривалому терміну роботи.
-
Комплектація
-
рубанок електричний EP03-82;
-
Обмежувач глибини.
-
Лінійка впорядкування;
-
гайковий ключ;
-
шестигранний ключ;
-
Мішок для пилу;
-
ремінь;
-
инструкция;
-
Гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Великобританія |
| Додаткові функції | |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг |
| Перегляд інструмента | Очищення електрорубки |
| Можливість з' єднання пилососом | Да |
| Вибірка чверті | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Рубанок; - обмежувач глибини; - Лінійка упор; - гаєчний ключ; - шестигранний ключ; - мішок для пилу; - ремінь; - картонна коробка; - інструкція щодо експлуатації; - гарантійний талон |
| Максимальна глибина суворості | 3 мм |
| Максимальні оберти | 16 000 об/мин |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Особливості | вибірка чверті підключення до декодування глибини строгості |
| Живлення | от сети |
| Палеборник у комплекті | Да |
- Ціна: 2 520 ₴






