Опис Піла сабельна Worcraft RS07-115E
Сабічна пила RS07-115E є потужним і багатофункціональним інструментом з інноваціальним двигуном, який забезпечує максимальну продуктивність.
Інструмент чудово справляється з побутовими та професійними завданнями різної складності.
ОСНОВНІ ПАРАМРИ
-
Кількість ходів штока - 0-2800 хід/мін
-
Довжина ходу штока - 20 мм
-
Речова здатність: метал - 10 мм, дерево 115 мм
МОЧНІСТЬ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
-
Висока швидкість коливань - 2800 хід/мін, забезпечує швидку і якість обробки матеріалів.
-
Максимальна продуктивна робота за допомогою потужного двигуна.
-
Швидке виконання завдань різною складністю через ходу штока - 20 мм.
ЗАВДАННЯ І КОМФОРТ РОБОТИ
-
Система швидкої фіксації пільних полотен значно економить час при заміні витратних матеріалів.
-
Функція фіксації кнопки ввімкнення виконує важливу роль під час тривалої роботи.
-
Універсальний тип кріплення дозволяє використовувати полотна для будь - якого матеріалу: дерева, металу, пластику і д.
-
Підвищена точність гуми з мінімальною вібрацією за рахунок зручної опорної підошви.
МАКСИМАЛЬНА ЕРГНОМІШНІСТЬ
-
Точне регулювання швидкості пилюки, вбудоване до пускової клавіші, дозволяє вам вибрати оптимальну швидкість для роботи з різними матеріалами.
-
Ергономічна держака з м’якими вставками забезпечує відповідне фіксування інструмента в руці.
-
Для зручної роботи в важкодоступних місцях може бути достатньо твердині пільних полотен.
НАДІЖНІ, ДОВГОВІДНІ ВЗЛИ І МЕХАНІЗМИ
-
Прості корпуси з якісного ABS пластику запобігають пошкодженням внутрішніх елементів при ударі.
-
Удосконалена система управління повітряним потоком забезпечує оптимальне охолодження.
-
Надійний редуктор з високопрозорої сталі.
-
Високої якості збирання значно продовжує термін експлуатації.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
-
сабельна пила RS07-115E;
-
Пиральне полотно для дерева 4 шт;
-
Пиральне полотно для металу 2 шт;
-
Пиральне полотно для пластику та дерева 2 шт;
-
Шестерогранний ключ 1 шт;
-
инструкция;
-
Гарантійний талон.
* Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв’язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Великобританія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.1 кг |
| Перегляд інструмента | сабельні пила |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина пропила у дереві | 115 мм |
| Глибина в сталі | 10 мм |
| Довжина робочого ходу | 20 мм |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Сабельна пила;- пивна полотно для дерева, 4 шт.;- пільг для металу, 2 шт.;- пільний полотно для пластику і дерева 2 шт.;- шестигранний ключ;- картонна коробка;- інструкція по експлуатації;- гарантійний талон |
| Потужність, Вт | 710 Вт |
| Живлення | от сети |
| Тип пристрою | сабельні пила |
| Упаковка | Картопляна коробка |
| Частота хода | 2800 хід/мін |
- Ціна: 2 250 ₴








