Опис Піла сабельна акумуляторна Worcraft CSS-12Li
МОЧНІСТЬ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
-
Універсальний, функціональний інструмент, який поєднує в собі властивості електропілі та лобзика. Сильна пила корисна для різних завдань, як для підрізання маленьких гілок, так і для кровотечних, сантехнічних робіт.
-
Можливість регулювання кількості ходів штока 0-2700 ход/мін дозволяє провести демонтаж системи водопостачання, меблів, монтаж гіпсокартону, гумки пластмасових труб, соснових дошок і металевих труб невеликого діаметра.
-
Висота пропила 80 міліметрів у дереві, а в металі — 10 мм.
ЗАВДАННЯ І КОМФОРТ РОБОТИ
-
Інструмент дозволяє працювати далеко від електромережі, що робить його мобільним і зручним в експлуатації. Для роботи в саду і на будівельному майданчику добре підходить такий варіант.
-
Система швидкого заміни пілового полотна дозволяє легко змінювати насадку мінімальних зусиль. На зміну полотна витрачається дуже мало часу, що ще пришвидшує процес роботи.
-
Завдяки акумуляторній батарейці ємності 2000 мА/ч можна довго працювати без додаткової підзарядки, що робить пилку зручною в експлуатації.
-
Протинена рукав’ятка і закладка на корпусі забезпечують надійний хват без просканування, що гарантує безпеку і комфортну роботу.
-
Невеликі габарити сабельної пили дають можливість працювати однією рукою, утримувати її на висоті, дотягуватися до важкодоступних місць.
-
Час заряду акумулятора становить лише одну годину.
ПОШИРНИЙ ДИАПАЗОН НАСТРОЕК І РЕГУЛІВІВОК
-
Регулювання частоти ходів за рахунок сили натискання на клавішу увімкнення.
-
Хід штока 20 мм забезпечує оптимальну швидкість і ефективність роботи з заготовками.
-
Багатопрофільний напоєм забезпечує додаткову можливість фіксації пилу під час довгих розпилювачів різних матеріалів та заготовок.
НАДІЖНІ, ДОВГОВІДНІ ВЗЛИ І МЕХАНІЗМИ
-
Прості корпуси виготовлені з якісного ABS пластику, що запобігає пошкодження внутрішніх елементів при ударі.
-
Модернизована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, щоб запобігти перегрівам і тривалому терміну роботи.
-
Покращена термостійка змазка.
-
Надійний механізм приводу штока.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
-
Сильна пила акумуляторна CSS-12Li;
-
акумуляторна батарея 2 шт (Li-ion, 12 B, 2000 мАч);
-
Пристрій заряду.
-
инструкция;
-
Гарантійний талон.
-
Це пластиковий кейс.
* Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення, коли вони постійно вдосконалюються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Великобританія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість акумулятора | 2 Ач |
| Перегляд інструмента | сабельні пила |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина пропила у дереві | 80 мм |
| Глибина в сталі | 10 мм |
| Довжина робочого ходу | 20 мм |
| Клас | побутовий |
| Кількість АКБ у комплекті | 2 |
| Комплектація | - Сабельна пила; - акумулятор (2 шт.); - зарядний пристрій; - пластиковий кейс; - інструкція по експлуатації; - гарантійний талон |
| Живлення | акумулятор |
| Тип пристрою | сабельні пила |
| Упаковка | пластмасовий кейс |
| Частота хода | 2700 хід/мін |
- Ціна: 2 890 ₴











