Сабічна пила Worcraft CSS-S20Li (13009) (без акумулятора і ЗУ)




Опис Сабічна пила Worcraft CSS-S20Li
-
Універсальний електроінструмент, принцип дії якого є середнє між електропілою і лобзиком.
-
Завдяки орбітальному регулюванню ходів штока 0-3 000 ход/мін забезпечується якісний розріз заготовок, пластикових труб, алюмінієвих профілів, металу, пластику, гіпсокартону, МДФ, ДВП і пр.
-
Глибина пропила в дереві 80 мм, а в металі 10 мм.
-
Незалежність від розетки усуває проблеми з організацією робочого місця і підвищує безпеку оператора від ураження електричним струмом.
-
Інструмент чудово збалансований, зручно і впевнено лежить в руці.
-
Д-подібна рукоятка з гумовою накладкою захищає від просканування рук для безпечного використання.
-
Система швидкого заміни ремінців підвищує швидкість, і зручність при роботі, і суттєво економить час.
-
Прості корпуси з якісного ABS пластику запобігають пошкодженням внутрішніх елементів при ударі.
-
Модернизована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, щоб запобігти перегрівам і тривалому терміну роботи.
-
Покращена термостійка змазка.
-
Регулювання частоти ходів за рахунок сили натискання на клавішу увімкнення.
-
Хід штока 26 мм для оптимальної швидкості з заготовками.
-
Універсальний тип пилку дозволяє використовувати полотна для будь - якого типу оброблюваного матеріалу: дерева, металу, пластику.
-
Можливість виправлення порядку дозволяє вам краще налаштувати інструмент для різних умов роботи.
Комплектація
-
сабельна пила акумуляторна CSS-S20Li;
-
Пиральне полотно для дерева 1 шт;
-
инструкция;
-
Гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Великобританія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Перегляд інструмента | сабельні пила |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина пропила у дереві | 80 мм |
| Глибина в сталі | 10 мм |
| Довжина робочого ходу | 26 мм |
| Клас | побутовий |
| Кількість АКБ у комплекті | немає у комплекті |
| Комплектація | - Сабельна пила; - пивне полотно по дереву; - картонна коробка; - інструкція по експлуатації; - гарантійний талон; *аккумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту поставки |
| Живлення | акумулятор |
| Тип пристрою | сабельні пила |
| Упаковка | Картопляна коробка |
| Частота хода | 3000 ход/мін |
- Ціна: 2 090 ₴


