Опис Станок заточної Worcraft BG25-200
-
Асинхронний двигун потужністю 250 Вт не вимагає обслуговування.
-
Діаметр шліфолу 200 мм, а діаметр шпинделя 16 мм.
-
Швидкість обертання 2950 промін дасть вам змогу справлятися з більшістю завдань: усуненням вилишків металу з заготовок, заточки ручної інструментів, вирівнювання металевих поверхонь, ручної шліфування.
-
Захисні шкірки можуть захистити оператора від абразіва та частинок обробленого матеріалу, а також від випорожнення дисків у разі їхнього руйнування.
-
Великі поворотні скла захистять від іскри - комфортна і безпечна робота.
-
Металічна основа - тривалий термін експлуатації.
-
Мінімальний рівень вібрації - висока обробка деталей.
-
Удобен у управління завдяки своїй простій конструкції. Точна і хороша обробка забезпечена.
-
Тривалий корпус з якісного металевого сплаву.
-
За допомогою натискання кнопки « Затримки » ви зможете уникнути непередбачених ситуацій, якщо ввімкнете або вимикатимете станку (вилучено з ладу кнопку під час забивання пилюки або абразивних частинок, які виникають під час операцій обробки заготовок).
-
За допомогою асинхронного двигуна верстат не потребує додаткового обслуговування - безщетного двигуна всередині герметичного корпусу не піддається дії абразивного зносу.
Комплектація
-
Апаратний BG25-200;
-
Блокові екрани 2 шт;
-
Упор з фіксаторами 2 шт;
-
Елементи фіксації захисних екранів 2 шт;
-
инструкция;
-
Гарантійний талон.
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Великобританія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг |
| Перегляд Станка | точильні |
| Зовнішній діаметр кола | 200 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Затоковий верстат;- захисні екрани, 2 шт.;- упор з фіксаторами, 2 шт.;- елементи фіксації захисних екранів, 2 шт.;- картонна коробка;- інструкція щодо експлуатації;- гарантійний талон |
| Максимальні оберти | 2950 про/мин |
| Потужність, Вт | 250 Вт |
| Призначення | для закутків інструмент для ножів |
| Сприйнятливий матеріал | по металу |
| Особливості | Двосторонній |
| Живлення | от сети |
| Посадовий діаметр кола | 16 мм |
| Тип станків | Для ножів для заточки інструмент |
| Тип товару | Рядки для закутків |
| Тип встановлення | Настільний |
- Ціна: 2 740 ₴






