Опис Електропіла Worcraft WCE-2816
Електропіла Worcraft WCE-2816 потужний інструмент з високоефективним двигуном, який легко справляється з побутовими і професійними завданнями.
Добра ергономіка забезпечує зручний хват, повний контроль, безпеку і максимальний комфорт роботи.
ОСНОВНІ ПАРАМРИ
-
Максимальна потужність: 2800 Вт
-
Довжина шини: 406 мм (16)
-
Швидкість протяжки ланцюга: 14 м/с
-
Кількість ланцюжків: 57
-
Шаг цепи: 3/8"
МОЧНІСТЬ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
-
Потужний електропровідник 2800 Вт легко справляється з завданнями різної складності.
-
Висока продуктивність роботи завдяки швидкості протяжки ланцюга 14м/с.
-
Шина оптимальної довжини — 406 мм має добру маневреність і підходить для будь - яких завдань.
-
Міцна гарнітура високої якості дозволяє легко заготовленню дров у великих об’ємах та іншим завданням різної складності.
ЗАВДАННЯ І КОМФОРТ РОБОТИ
-
Автоматична змазка ланцюга підвищує якість роботи і надійно захищає пільговий гарнітура від коррозії, збільшуючи термін служби.
-
Максимальна безпека забезпечує інерційний гальм, він миттєво зупиняє ланцюг у разі зворотного удару.
-
Низький рівень вібрації значно підвищує комфорт роботи.
МАКСИМАЛЬНА ЕРГНОМІШНІСТЬ
-
Ергономічна, нескупчена рукоятка гарантує зручне захоплення і повне контроль над операцією.
-
Зручне вікно на корпусі дозволяє перевіряти рівень олії, не відкриваючи бак.
-
Прості зубчасті устрої сприяють більш точному функціонуванню та безпеці.
-
Швидка заміна вугільних щіток за допомогою кришок на корпусі значно спрощує обслуговування інструмента.
ЕКОНОМІЧНІСТЬ І ЕКОЛОГИЧНІСТЬ
-
Екологічний інструмент без шкідливих вихлопів можна використовувати навіть у закритому приміщенні. Ідеально підходить для роботи в столярних майстернях, цехах і гаражах.
-
Піла WCE-2816 працює від електромережі, що робить її набагато дешевшою за бензинові аналоги.
НАДІЖНІ, ДОВГОВІДНІ ВЗЛИ І МЕХАНІЗМИ
-
Прості корпуси з якісного ABS пластику та укріплений редуктор з високопробного сплаву забезпечують стійкість проти фізичних пошкоджень.
-
Удосконалена система управління повітряним потоком забезпечує оптимальне охолодження.
-
Покращена термостійка мастила зменшує силу тертя і температуру нагрівання.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
-
електрична ланцюгова пила WCE-2816;
-
шина;
-
захисна шкіра пільної гарнітури;
-
ланцюг;
-
комбінований ключ- відвертка;
-
инструкция;
-
Гарантійний талон.
* Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення, коли вони постійно вдосконалюються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Великобританія |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шини | 40.6 см |
| Захист від випадкового включення | Да |
| Індикатор рівня масла | Да |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Електропілу;- шина;- захисна шкірка пільної гарнітури;- ланцюг;- комбінований ключ-відвертка;- інструкція з експлуатації;- гарантійний талон;- картонна коробка |
| Конструкція | Середній |
| Металічний зубчастий упор | Да |
| Потужність, Вт | 2800 Вт |
| Призначення | для заготовки дров для саду і городу |
| Об'єм бака для змазки ланцюга (картера) | 0.13 л |
| Особливості | Плавне пуск |
| Охолодження | Охолодження повітря |
| Живлення | от сети (220 В) |
| Плавне пуск | Да |
| Коригування натягу ланцюга | за допомогою інструментів |
| Речовина | інша |
| Система змащування ланцюга | масляна |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/с |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип деревини | для м’яких порід для твердих порід |
| Тип товару | електропіла |
| Товщина ланцюжка | 1.3 мм |
- Ціна: 3 590 ₴









