Мотопомпа бензинова ЗЕНИТ ЗМП-80 призначена для швидкої і продуктивної перекачки води у великих об'ємах. Обладнання допоможе легко осушити підвал, перекачувати воду з ставка, криниці, наповнити басейн, полити садову ділянку, залити горіння.
Міцна і стійка конструкція моделі з корпусом з алюмагнієвого сплаву відрізняється високою продуктивністю при економній витраті - О-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о-о
Має вбудований зворотний клапан для швидкої Підготовка помпи до роботи і датчик оперативного аварійного демонтування двигуна при низькому рівні масла в картері двигуна. Вхідний західний фільтр водозабірної рукави Виключає засмічення крильчатки насоса.
А міцна металева рама з ґумовими амортизаційними опорами гарантує стабільне розташування помпи в процесі тяжкої роботи. Беручи до уваги те, що мотопомпа частіше використовуються у побутових умовах, ці додаткові характеристики підвищують надійність і забезпечують довготривалість використання.
Модель ЗЕНИТ ЗМП-50 оснащена набіром комплектних і інструментів для зручної і швидкої збірки і встановлення конструкції на місці роботи.
|
Основні технічні параметри |
![]() |
|
![]() |
Основні переваги моделі ЗМП-80
|
|
|
Інструменти |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Характеристики приводу | |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 кг |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 25 м |
| Габарити | 520x390x435 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр патрубки | 80 мм |
| Припустиме діаметр частинок | 5 мм |
| Клас | побутовий |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Комплектація | Мотопомпа;- паркан;- фільтр;- хомут (2 шт.);- з’ єднальний патрубок;- прокладка;- інструкція щодо використання;- гарантійний талон |
| Сила, л.с. | 6.5 л.с. |
| Призначення | для відкачки води для крапельного поливу |
| Об’єм двигуна | 196 см.куб. |
| Об’єм олійної картарі | 0.6 л |
| Обладнання паливного бака | 3.6 л |
| Виробник двигуна | Зеніт |
| Рекомендований тип олії | SAE 10W-30SAE 10W-40 |
| Країна походження | Україна |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Тип перекачованої рідини | чиста вода |
- Ціна: 8 990 ₴












