Пила ланцюгова електрична ЗЕНИТ ЦПЛ-355/1300 належить до класу ручних механізованих інструментів. Модель призначена для побутового використання: пиляння деревини, обрізки гілок, заготовки дров та інших видів робіт.
Виріб має сучасний ергономічний дизайн, що забезпечує легке утримання моделі в руках та надійне управління нею. Також завдяки продуманій конструкції ЦПЛ-355/1300 в процесі її роботи здійснюється безперервне автоматичне змащення ланцюга.
Для захисту користувача від контакту під час роботи виріб оснащений переднім захисним пристроєм. Задля підвищення безпеки моделі після вимкнення живлення здійснюється практично миттєве самогальмування системи.
Основні технічні параметри:
Пила ланцюгова електрична ЦПЛ-355/1300 обладнана однофазним колекторним електродвигуном потужністю 1300 Вт з подвійною ізоляцією та пиляльною гарнітурою консольного типу, ланцюг якої складається з 52 ланок.
Двигун моделі приводиться в дію від мережі змінного струму напругою 220 В та частотою 50 Гц. Максимальна швидкість протягування ланцюга становить 15,0 м/с.
Ключові переваги модели ЦПЛ-355/1300:
-
Поперечне розташування двигуна
-
Автоматичне змащення ланцюга
-
Масляний бак з прозорим віконцем для зручності контролю рівня масла
-
Безключовий натягувач ланцюга
Комплектація
-
Пила ланцюгова електрична ЦПЛ-355/1300
-
Направляюча шина пиляльної гарнітури
-
Захисний кожух пиляльної гарнітури
-
Ланцюг пиляльний
-
Ключ універсальний (варіантна комплектація)
-
Інструкція з експлуатації (Технічний паспорт)
-
Гарантійний талон
-
Додаток №1 (Перелік сервісних центрів)
-
Пакувальна коробка
Торгова марка «ЗЕНИТ» виконує професійне обслуговування своєї продукції в сервісних центрах по всій території України.
Гарантійне обслуговування від виробника – 36 місяців (за умови реєстрації інструмента на офіційному сайті компанії-виробника).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 355 мм |
| Об'єм масляного бака | 150 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Індикатор рівня масла | Да |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Електропілу;- захисні шкірки пільної гарнітури;- напрямна шина;- картонна коробка;- інструкція по експлуатації;- гарантійний талон |
| Конструкція | Середній |
| Металічний зубчастий упор | Да |
| Потужність, Вт | 1300 Вт |
| Об'єм бака для змазки ланцюга (картера) | 0.15 л |
| Охолодження | Охолодження повітря |
| Коригування натягу ланцюга | Бездіяльний (SDS) |
| Речовина | інша |
| Система змащування ланцюга | масляна |
| Країна походження | Україна |
| Тип деревини | для м’яких порід |
| Тип товару | електропіла |
| Товщина ланцюжка | 1.3 мм |
- Ціна: 2 021 ₴







