Фен працює за принципом конвективної нагрівання струмі повітря від компресора під час його проходу через розігріту зону. Завдяки потужному коллекторному двигуну, широкому діапазону вибору Режими і можливості змінювати форму вихідної насадки можуть підвищити ефективність роботи.
Невеликі габарити та вага моделі забезпечують мобільність інструмента і розширюють сферу його застосування.
За допомогою цифрового регулятора ви можете налаштувати температуру і потік повітря для виконання певного виду роботи.
Основні переваги моделі ЗФ-2200 Д Профи
- Три режими роботи
- Плавна електронна регулювання повітряного потоку і температури клавіш
- Сопло з жаростійкою сталі
- Керамічний нагрівальник
- Захист від перегріву
- Різиновий кабель довжиною 3 м
- Пластиковий кейс
- 4 Насадки і скребок у комплекті
- Зняте захисне кільце для доступу до важкодоступних місць
Інструменти
Торгова марка "ЗЕНИТ" виробляє професійне обслуговування своєї продукції в сервісних центрах по всій території України.
Гарантійне обслуговування виробника - 24 місяці (за умови, що інструмент реєструється на офіційному веб-сайті фірми-провідника).
Фен промисловий ЗЕНИТ ЗФ-2200Д Профі — це надійний електроінструмент, призначений для роботи!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові функції | |
| Регулювання температури | Плавна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Перегляд інструмента | термофени |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон температур | 50-630°C |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Фен; - посадки, 4 шт.; - скребок; - пластиковий кейс; - інструкція по експлуатації; - гарантійний талон |
| Максимальний повітряний потік | 550 л/мін |
| Потужність, Вт | 2200 Вт |
| Об’єм повітряного потоку | 550 л/мін |
| Особливості | Насадки у комплекті |
| Живлення | от сети |
| Протинена ручка | Ручка, що не вислизає |
| Країна походження | Україна |
| Упаковка | пластмасовий кейс |
| Стійкий задум | пістолет |
- Ціна: 1 934 ₴


