Перфоратор ручного електричного ЗЕНИТ ЗАП- 2000 MAX профі з максимально високим показником потужності - це ударний багатофункціональний інструмент для буріння отворів, шпигування каналів (пазів) під прокладку кабелю або трубопроводу, демонтажу покритих і конструкцій, ущільнення грунту, обробки каменю, бетону бурами і порожнистими коронками.
Тип перфоратора - вертикальний (бочкой) з системою фіксації сменного інструмента стандарту SDS-МАХ, працює з бурами he більше 20 мм, які застосовуються у складних перфораторах.
Модель ЗП-2 000 MAX профі, побудована максимальною силою удару, спрямована на найскладніші будівельні завдання.
|
Основні технічні параметри |
![]() |
|
![]() |
Основні переваги моделі ЗП-2 000 MAX профі
|
|
|
Інструменти |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип патрона | SDS-max |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Ні. |
| Вага | 7.3 кг |
| Перегляд інструмента | Перфоратори |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Перфоратор; - передня рукоятка; - піка 18x320 мм; - бур 22x320 мм; - ємкість зі змазкою; - інструкція по експлуатації; - гарантійний талон; - пластиковий чемодан |
| Максимальна частота ударів | 3850 уд/мін |
| Максимальні оберти | 560 про/мин |
| Максимальний діаметр згортання в бетоні | 40 мм |
| Потужність, Вт | 2000 Вт |
| Особливості | Перемога, що охороняється від муфтатегуляції обертів |
| Живлення | от сети |
| Адреса двигуна | вертикально |
| Режими роботи | Виверження без удару |
| Сила удару | 12 Дж |
| Країна походження | Україна |
| З' ємний патрон | Ні. |
| Тип двигуна | щітковий |
| Функція реверса | Ні. |
| Коригування перевертів | Да |
- Ціна: 5 730 ₴













