Лабзик електричний ЗЕНИТ ЗПЛ-1050 М — це надійний інструмент для виконання рівних продольних пропилів у пиломатеріалах, будівельних та меблів на основі деревини (ДСП, ЦСП і т.д), листків і фансонних профілів з сталі, кольорового металу, пластмаси та інших матеріалів.
Робочі вузли і корпус інструмента мають високу якість збирання, міцність. Забезпечують високу точність пилу завдяки набору конструктивних рішень: системі блокування пуску для режиму тривалої роботи, лазерному дороговказу різа, системі регулювання амплітуди маятникового ходу і частоти ходу.
Електролобзик ЗЕНИТ ЗПЛ-1050 М активно використовується як в побутових умовах, так і в умовах інтенсивного професійного виробництва, націлений на високу продуктивність і точність робіт.
|
Основні технічні параметри |
![]() |
|
![]() |
Основні переваги моделі ЗПЛ-1050 М
|
|
|
Інструменти |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.9 кг |
| Перегляд інструмента | лобзики |
| Можливість з' єднання пилососом | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захисний екран | Да |
| Клас | побутовий |
| Кількість ступнів маятника | 3 |
| Комплектація | - Лобзик; - ключ для затискного патрона; - інструкція щодо експлуатації; - гарантійний талон; - упаковка картонна |
| Потужність, Вт | 1050 Вт |
| Сприйнятливий матеріал | по дереву металупо пластику |
| Особливості | регулювання обертового пускмаятника ходлазерний вказівник лінії пропілапідключення пилосососапропив під кутом |
| Живлення | от сети |
| Плавне пуск | Ні. |
| Як утримувати постійні перевантаження | Да |
| Країна походження | Україна |
| Тип двигуна | щітковий |
| Товщина пропила (невпинно) | 80 мм |
| Товщина пропила (метал) | 8 мм |
| Вісь пропила | 45° |
| Упаковка | Картопляна коробка |
| Форма рукояті | скотоподібна |
| Частота хода | 500-3 000 хід/мін |
- Ціна: 1 825 ₴








