Піла сабельна електрична ЗЕНИТ ЗСП-1300 є універсальним інструментом для широкого спектру завдань, починаючи від роботи в саду і закінчуючи професійним будівництвом. Піла — це дерев’яний та дерев’яний профіль, в тому числі обрізання гілок, будівельні матеріали, метали, пластмаси (окрім азбестодержувачів). Надійний і конструктивніший інструмент, ніж болгарка або пил.
Модель має розумний ергономічний дизайн для легкого утримання і надійного управління в процесі застосування. Для додаткової безпеки і запобігання ковзанню на корпусі та на рукоятці пили прорізані накладки.
Модель ЗСП-1300 укомплектована набіром пільних полотен під різні завдання: гумку по металу, дереву, пластику. Завдяки технологічному патрону зміни полотна здійснюється без необхідності використання інструментів. Якщо вам потрібно виконати тривалу однотипну задачу, натискання на держаку можна перевести пилу у режим безперервної роботи.
Модель сабельної пилки ЗЕНИТ ЗСП-1300 успішно підтвердила свою високу якість обробки матеріалів і заготовок, надійність в процесі інтенсивного використання.
|
Основні технічні параметри |
![]() |
|
![]() |
Основні переваги моделі ЗСП-1300
|
|
|
Інструменти |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Перегляд інструмента | сабельні пила |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина пропила у дереві | 120 мм |
| Глибина в сталі | 6 мм |
| Довжина робочого ходу | 20 мм |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Сабельна пила; - пивне полотно по дереву (2 шт.); - пільгве полотно по металу (2 шт.); - пільний полотно по пластику (2 шт.); - ключ шестигранний; - картонна коробка; - інструкція по експлуатації; - гарантійний талон; - гарантійний талон |
| Потужність, Вт | 1300 Вт |
| Живлення | от сети |
| Плавне пуск | Ні. |
| Підсвічування для робочих зон | Ні. |
| Країна походження | Україна |
| Тип налаштування шаблонів | ступінчаста |
| Упаковка | Картопляна коробка |
| Частота хода | 2800 хід/мін |
- Ціна: 2 323 ₴










