Опис
| Система "Легкого запуску" За допомогою цього інструмента ви можете запустити бензопилу навіть при мінусовій температурі повітря.
Автоматичний безколадний масляний насос використовується для неперервної змазки пільної гарнітури (одинок і шини). Хромове покриття стінок циліндра Підвищує мотори двигуна бензопіли. Антивібраційна система значно зменшує вібрацію на рукоятках під час роботи. |
![]() |
![]() |
Величина двигуна Цей розмір становить 52 см3, що забезпечує високу продуктивність під час роботи бензопилою.
Тривога подвійної дії Швидко зупиняє пивний ланцюг, щоб захистити оператора від травм. |
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Антивібраційна система | Да |
| Бездіяльний доступ до повітряного фільтра | Ні. |
| Вага | 6.6 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шини | 45 см |
| Захист від перевантаження | Ні. |
| Захист від випадкового включення | Ні. |
| Індикатор рівня масла | Ні. |
| Металічний зубчастий упор | Ні. |
| Сила, л.с. | 3.1 л.с. |
| Призначення | для заготовки дров |
| Обладнання двигуна для двигуна нижчі за оберти двигуна, тим вищими від КПД, а також зменшується його ресурс і рівень шуму. | 11500 об/мин |
| Об'єм бака для змазки ланцюга (картера) | 0.26 л |
| Об’єм двигуна | 52 см.куб. |
| Обладнання паливного бака | 0,55 л |
| Особливості | інерційний гальма ланцюгаймер (підкачка палива) |
| Живлення | бензиновий |
| Плавне пуск | Да |
| Коригування натягу ланцюга | за допомогою інструментів |
| Речовина | інша |
| Система легкого запуску | Да |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/с |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Тип товару | бензопила |
| Товщина ланцюжка | 1.5 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴











