Піла бензинова Tekhmann CSG-2545 (846832)
Опис
| Величина двигуна Цей розмір становить 52 см3, що забезпечує високу продуктивність під час роботи бензопилою.
Система "Легкого запуску" За допомогою цього інструмента ви можете запустити бензопилу навіть при мінусовій температурі повітря. Автоматичний безколадний масляний насос використовується для неперервної змазки пільної гарнітури (одинок і шини). |
![]() |
![]() |
Хромове покриття стінок циліндра Підвищує мотори двигуна бензопіли.
Антивібраційна система Значно знижує вібрацію на рукоятках під час роботи. Тривога подвійної дії Швидко зупиняє пивний ланцюг, щоб захистити оператора від травм. |
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Антивібраційна система | Да |
| Вага | 6.6 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шини | 45 см |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Піла цепна бензинова; - пільна ланцюг; - напрямна шина; - захисні шкірки напрямної шини; - ключ-відвертка; - картонна коробка; - інструкція по експлуатації; - гарантійний талон |
| Конструкція | Середній |
| Металічний зубчастий упор | Да |
| Сила, л.с. | 3.4 л.с. |
| Призначення | для заготовки дров |
| Обладнання двигуна для двигуна нижчі за оберти двигуна, тим вищими від КПД, а також зменшується його ресурс і рівень шуму. | 3200-10 000 об/мін |
| Об'єм бака для змазки ланцюга (картера) | 0.26 л |
| Об’єм двигуна | 52 см.куб. |
| Обладнання паливного бака | 0,55 л |
| Особливості | інерційний гальма ланцюгаймер (підкачка палива) |
| Живлення | бензиновий |
| Плавне пуск | Да |
| Коригування натягу ланцюга | за допомогою інструментів |
| Речовина | інша |
| Система легкого запуску | Да |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/с |
| Країна походження | Китай |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Тип товару | бензопила |
| Товщина ланцюжка | 1.5 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 919 ₴










