Станок для заточення цепей Tekhmann TCS-350 (850538)
Опис
Станок для затоки цепей пив електричний — спеціальний настольний пристрій для швидкого заточення абразивним диском сталевих пільгових цепей майже всіх типів розмірів ручних бензинових бензинів і електричних пив по дереву.
Виробництво розраховане на використання абразивних дисків зовнішнім діаметром 104 мм, посадочним отвіром 22,2 мм і товщиною диска 3,2 мм. Диски рухаються зі швидкістю 5000 об/мін.
Міцна металева основа забезпечує стабільність конструкції. Для зручності використання модель оснащена функцією підсвічування робочої зони.
Спеціальні
- Металічна основа
- Підсвічування для робочих зон
- Різиновий кабель довжиною 3 м
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Зовнішній діаметр кола | 104 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Станок;- затемнений диск встановлений або окремий;- рукоятка;- картонна коробка;- інструкція щодо експлуатації;- гарантійний талон |
| Максимальні оберти | 5000 об/мін |
| Потужність, Вт | 350 Вт |
| Призначення | для затоки цепей |
| Сприйнятливий матеріал | по металу |
| Живлення | от сети |
| Посадовий діаметр кола | 22.2 мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип станків | для затоки цепей |
| Тип товару | точильні верстати для цепей |
| Тип встановлення | Настільний |
| Товщина шліфолу | 3.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 803 ₴







