Опис
| Для зниження пускового струму і мінімізації сил ривка пилу при запуску витвори оснащено електронну систему « оплакування». Система ручної натягування ланцюга не потребує використання додаткових інструментів. Могутній і надійний двигун Ця модель забезпечує високу продуктивність і довготривалий термін служби пилу. |
![]() |
![]() |
Інерційний гальма ланцюжка подвійного Дія допомагає захистити користувача у разі іншого удару. Піла обладнана автоматичною мастилами ланцюга. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 406 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Антивібраційна система | Ні. |
| Гарантія | 24 місяці |
| Захист від перевантаження | Ні. |
| Захист від випадкового включення | Да |
| Індикатор рівня масла | Да |
| Клас | побутовий |
| Конструкція | Середній |
| Металічний зубчастий упор | Да |
| Потужність, Вт | 2800 Вт |
| Призначення | для заготовки дров для саду і городу |
| Об'єм бака для змазки ланцюга (картера) | 0.13 л |
| Особливості | Пускінерційний гальма |
| Охолодження | Охолодження повітря |
| Плавне пуск | Да |
| Коригування натягу ланцюга | Бездіяльний (SDS) |
| Речовина | інша |
| Система змащування ланцюга | масляна |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип деревини | Для твердих порід для м’яких порід |
| Тип товару | електропіла |
| Товщина ланцюжка | 1.3 мм |
| Шестеронерчастий механізм двигуна | залізні шестерні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 777 ₴










