Опис: Компресор METABO Mega 520-200 D
Компресор Metabo Mega 520-200 D - надійний двопоршневий масляний компресор з клинопасовим приводом і ресивером великого об'єму. Трифазний двигун забезпечує стабільну та надійну роботу машини. Двигун обладнаний спеціальним тепловим захистом, який надійно оберігає від перевантаження та продовжує термін служби.
Metabo Mega 520-200 D обладнаний редуктором вихідного тиску з манометром, який дозволяє вибрати необхідний робочий тиск. Компресор встановлений на шасі з колесами великого діаметра, які дозволяють без особливих складнощів переміщатися робочою зоною. На ресивер поширюється 10-річна гарантія від наскрізної корозії.
Комплект поставки:
- 3 універсальні з'єднання
Переваги для користувача:
- потужний, надійний компресор з клинопасової передачею для застосування в складних умовах
- ремінний привід для низької частоти обертання і дуже спокійного ходу
- для трифазного струму
- регулювання робочого тиску в залежності від сфери застосування за допомогою фільтра-редуктора з манометром
- хороший холодний пуск завдяки манометричному перемикачу з розвантажувальним клапаном
- додатковий манометр для індикації тиску в ресивері
- захист від перевантажень: оберігає двигун від перегріву
- 2-циліндровий поршневий компресор, що змащується маслом, для великої кількості подачі повітря
- гумові стійкі колеса і рукоятка для мобільного використання
- 10-річна гарант від наскрізної корозії
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична підтримка тиску | Да |
| Вага | 131 кг |
| Вид | поршневі |
| Влагоовідробник | Ні. |
| Висота, мм | 960 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість вихідних коннекторів | 3 шт. |
| Кількість сходинок стиснення | 2 сходи |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Коннектори (з’ єднання) | швидкий |
| Манометр тиску на виході | Да |
| Потужність, кВт | 3 кВт |
| Призначення | для пневмонінструменту для фарбування СТО для піскоструя |
| Об'єм ресівера | 200 л |
| Живлення | електричний |
| Презостат (великі тиски) | Да |
| Пристрій | ремінний |
| Швидкодія компресора | 490 л/мін |
| Адреса ресівера | горизонтально |
| Коригування тиску (надачу) | Да |
| Рекомендований тип олії | ISO 100 |
| Стан | Нове |
| Країна походження | Германия |
| Тип компресора | масляна |
| Тип встановлення | пересувний |
| Ширина, мм | 450 мм |
- Ціна: 48 184 ₴






