ПОТУЖНІСТЬ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
-
Потужний двигун 1300 Вт в поєднанні з патроном 13 мм має ідеальні параметри для виконання свердлильних робіт в різних матеріалах;
-
Невелика вага 2 кг дозволить тривалий час виконувати роботу без втоми в руках.
ЗРУЧНІСТЬ І ЛЕГКІСТЬ РОБОТИ
-
Інструмент відмінно збалансований, основна рукоятка прогумована, тому дриль не вислизає і впевнено лежить в руці.
-
Ергономічна додаткова рукоятка легко встановлюється і закріплюється в будь-якому положенні для зручності роботи з будь-якими площинами та матеріалами.
-
Тривалу роботу дрилі забезпечує наявність фіксатора кнопки включення.
-
Обмежувач максимальної швидкості обертання розташований на пусковій клавіші.
-
Зручний перемикач напрямку обертання патрона.
-
Низький рівень вібрацій.
-
Простий в конструкції та використанні.
-
Обмежувач глибини свердління допомагає контролювати процес.
НАДІЙНІ, ВИТРИВАЛІ ВУЗЛИ ТА МЕХАНІЗМИ
-
Міцний корпус з якісного ABS пластику з гумовими накладками запобігає пошкодженню внутрішніх елементів під час удару.
-
Надійний ударний механізм.
-
Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріву і продовжуючи термін роботи.
-
Підшипники з легованої сталі.
-
Покращене термостійке мастило.
ШИРОКИЙ ДІАПАЗОН НАЛАШТУВАНЬ
- Функція Реверс полегшує витяг інструменту з оброблюваного матеріалу, знижуючи ризик ушкоджень.
- Швидкість обертання 0-3300 об/хв.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- дриль ударний MID-13/1300;
- передня рукоятка;
- обмежувач глибини;
- ключ до патрона;
- інструкція;
- гарантійний талон.
*Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Machtz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип | Дриль |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Реверс | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ручний |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Дрель; - передня рукоятка; - обмежитель глибини; - ключ до патрона; - картонна коробка; - інструкції по експлуатації; - гарантійний талон |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Країна походження | Германия |
| Тип патрона | зубчастий під ключ |
| Тип узгодження | з ударом |
| Коригування перевертів | Ні. |
- Ціна: 1 490 ₴








