ПОТУЖНІСТЬ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
Двигун потужністю 1920 Вт та силою удару 7,8 Дж дозволить виконувати широкий спектр робіт з демонтажу, свердління різних матеріалів.
Підійде для буріння наскрізних отворів, буріння в бетоні та камені діаметром від 4 до 32 міліметрів, буріння отворів порожнистою коронкою до 68 міліметрів у цеглині, можливе використання для дерева, будівельних та синтетичних матеріалів з використанням свердлильного патрона.
Вага перфоратора становить 5 кг.
ЗРУЧНІСТЬ І КОМФОРТ РОБОТИ
Передня рукоятка перфоратора може переставлятися по колу, забезпечуючи максимальну зручність у роботі.
Є можливість самостійно змінювати мастило механізму удару завдяки сервісній кришці.
За допомогою спеціального обмежувача глибина бура може бути легко встановлена.
Є можливість використовувати швидкозатискний патрон для фіксації змінного інструменту і може використовуватися в режимі свердління (патрон не входить в комплект).
Спеціальна кнопка фіксації увімкнення/вимкнення для режиму тривалої роботи.
Інструмент добре збалансований, зручно лежить руці.
НАДІЙНІ, ДОВГОВІЧНІ ВУЗЛИ І МЕХАНІЗМИ
Запобіжна муфта дозволить унеможливити пошкодження інструменту, продовжити термін його служби.
Вузли та механізми з високоякісного матеріалу гарантують стабільну роботу перфоратора в різних умовах.
ОБШИРНИЙ ДІАПАЗОН НАЛАШТУВАНЬ І РЕГУЛЮВАННЯ
Три режими роботи: ударний, ударно-обертальний і обертальний, дозволить працювати з різними матеріалами, полегшить процес виконання поставлених завдань.
Функція зміни кута нахилу перфоратора та фіксація цього положення під час перемикання в позицію «Ударний режим» дозволить полегшити процес керування перфоратором.
Кількість ударів на хвилину становить 1200-4100 уд/хв.
Вбудований регулятор дозволяє коригувати роботу, параметри становлять від 260 до 870 обертів за хвилину.
Система фіксації SDS-plus дозволить швидко та легко провести заміну бура у разі поломки, зміни завдання. Крім того, повністю виключить можливість провертання оснастки в патроні під час робочого процесу, забезпечує її вільний перебіг.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Перфоратор електричний ручний MRH-1920B.
Посібник (інструкція) з експлуатації (технічний паспорт).
Гарантійний талон.
Передня ручка.
Піка.
Долото.
Бур Ø 8 мм.
Бур Ø 10 мм.
Бур Ø 12 мм.
Пластиковий кейс для транспортування та зберігання.
Джерело живлення:
Мережа
Напруга, В:
220 ±10%
Максимальна потужність, Вт:
1920
Система фіксації:
SDS-plus
Кількість ударів, уд/хв:
1200-4100
Швидкість обертання, об/хв:
260-870
Енергія удару, Дж:
7,8
Діаметри бурів при бурінні, мм:
порожнисті коронки (у цеглині) до 120,
суцільні бури (у бетоні) 4-32
Вага нетто/брутто, кг:
4,9/7,7
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Machtz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Регулювання обертів реверс обмежувач глибини запобіжна муфта |
| Вага | 5 кг |
| Живлення | от сети |
| Комплектація | - Перфоратор; - передня рукоятка; - пік; - долото; - бур 8 мм; - бур 10 мм; - бур 12 мм; - пластиковий кейс; - інструкція щодо експлуатації; - гарантійний талон |
| Режими роботи | Свертання без удару сверлення з ударом дольблення |
| Клас | побутовий |
| Потужність, Вт | 1920 Вт |
| Тип двигуна | щітковий |
| Країна походження | Германия |
| Перегляд інструмента | Перфоратори |
| Адреса двигуна | горизонтально |
| Максимальні оберти | 870 об/мин |
| Сила удару | 7.8 Дж |
| Тип пристрою | Перфоратори |
| Мінімальні оберти | 260 об/мин |
| Максимальний діаметр згортання в бетоні | 32 мм |
| Коригування перевертів | Да |
| Функція реверса | Да |
- Ціна: 3 990 ₴



