-
Регулятор зварювального струму та індикатори стану винесені на передню панель для зручності швидкого налаштування та контролю.
-
HOT START – Швидкий підпал дуги – автоматичне підвищення зварювального струму для забезпечення стабільної дуги на початку зварювальних робіт.
-
ARC FORCE – Форсаж дуги – короткочасне підвищення зварювального струму для запобігання розриву дуги. Ця функція значно полегшує зварювання швів у вертикальному та горизонтальному положенні.
-
ANTI-STICK – Антизалипання електрода – різке зниження зварювального струму, якщо дуга не спалахнула в початковий момент торкання електродом виробу, а також у момент залипання електрода під час зварювання.
-
Функція VRD забезпечує максимальну безпеку оператора від ураження електричним струмом. Автоматика знижує напругу холостого ходу в момент простою до безпечних 20 В і лише в момент торкання електрода до виробу повертає його до номінального значення.
-
Міцний ударостійкий корпус із якісного металу забезпечує надійний захист внутрішніх компонентів від зовнішніх механічних впливів.
-
В апараті реалізований захист від перегріву та від стрибків напруги електромережі.

Комплектація
-
зварювальний апарат Mächtz MWM-270 D;
-
зварювальний кабель з електродотримачем 2 м;
-
зварювальний кабель із робочим затиском 1,5 м.;
-
щітка-молоток;
-
захисний щиток зварювальника;
-
наплічний ремінь;
-
інструкція;
-
гарантійний талон;
-
пакувальна коробка;
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним удосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Machtz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон реєстрації | 160-250 В |
| Довжина кабеля зажима "Масса" | 1,5 м |
| Довжина кабеля електрододержувача | 2 м |
| Джерело струму | інвертор |
| КПД | 90% |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Сварковий апарат Mowerchtz MWM-270 D;- сварковий кабель з електрододержником 2 м;- сварковий кабель з робочим затим 1.5 м;- щітка-молоток;- захисний щиток зварника;- напальний ремінь;- інструкція по експлуатації;- гарантійний талон;- картонна коробка |
| Максимальний діаметр електрода | 5 мм |
| Максимальний скляний струм | 270 A |
| Мінімальний діаметр електрода | 1.6 мм |
| Потужність, кВт | 7,25 кВт |
| Особливості | Функціональна функція « Anti-Stick » — « Hot-Start » функція « Arc-Force » — наявність дисплея |
| Охолодження | Охолодження повітря |
| Попередні правила звареного струму | 20-270 А |
| Коркове регулювання | плавна |
| Країна походження | Германия |
| Тип звареного апарата | сварковий інвертор |
| Цифровий дисплей (блок керування) | Да |
| кейс | Ні. |
| Функція Гарячого старту "Hot-Start" | автомат |
- Ціна: 3 590 ₴


